Trwa ładowanie...
d39uulk

Jarosław Bieniuk spotkał "niespełnioną miłością z dzieciństwa"

Jarosław Bieniuk opublikował na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Tym razem swoim fanom pokazał "niespełnioną miłość".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Bieniuk spotkał się z Katarzyną Figurą.
Bieniuk spotkał się z Katarzyną Figurą. (East News, Fot: East News)
d39uulk

Jarosław Bieniuk uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w polskim show-biznesie. Niestety, kilka lat temu przeżył śmierć swojej ukochanej partnerki. Po śmierci Anny Przybylskiej musiał mierzyć się z trudem życia. Sportowiec nie załamał się!

Choć samotnie wychowuje trójkę dzieci, doskonale sprawdza się w roli ojca. A pociechy są dla niego wszystkim. - Dopóki Ania żyła, w naszym domu byłem raczej tym dobrym policjantem. To Ania trzymała rygor. Ale teraz musiałem przejąć tę pałeczkę. Chyba nie jestem surowy, ale staram się być konsekwentny - wyznał kiedyś w wywiadzie z "WeMen".

Bieniuk ma niemal 90 tysięcy fanów na Instagramie, którzy "podglądają" piłkarza. Oczom internautów nagle ukazało się zdjęcie z... Katarzyną Figurą. Zdjęcie okrasił podpisem: "Kiedy spotykasz swoją niespełnioną miłość z dzieciństwa".

    Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)

Cóż się dziwić. Katarzyna Figura uchodzi za ikonę kobiecości. Niejeden mężczyzna wzdychał na jej widok. Jesteśmy przekonani, że nie tylko Bieniuk się w niej podkochiwał.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39uulk

Podziel się opinią

Share
d39uulk
d39uulk