Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk znowu zakochany. Dzieci uratowały jego związek

Po półrocznej przerwie wrócił do Martyny Gliwińskiej. Kiedy ich związek został przekreślony, do gry weszły dzieci Bieniuka. "Tęskniły z nią dzieci Jarka, szczególnie nastoletnia Oliwka, która bardzo się zżyła z jego nową partnerką" - czytamy w tygodniku "Party".

Jarosław Bieniuk znowu zakochany. Dzieci uratowały jego związekŹródło: Instagram.com
d4hd2g0
d4hd2g0

Ich wspólne zdjęcie sprawiło, że polski show-biznes zawrzał. Dwa lata po śmierci Ani Przybylskiej Bieniuk znalazł nową miłość. Niedawno się rozstali, ale dzisiaj znowu są razem. O ich związek walczyły dzieci sportowca.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Jarek Bieniuk przyznał jakiś czas temu, że po śmierci Przybylskiej, trudno jest mu wejść w nowy związek z kobietą. Przez długi czas nie mógł się otrząsnąć po utracie ukochanej, a poza tym nie wiedział, jak na nową partnerkę zareagują jego dzieci. - Jarek pogodził się ze śmiercią Ani, ale to było trudne. Wiele bliskich mu osób starało się ją zastąpić, nie dając mu pola do poznania kogoś nowego - zdradza "Party" znajomy Bieniuka.

16-03-2009 Warszawa fot: Pawel Kibitlewski/ONS ONS.pl
16-03-2009 Warszawa fot: Pawel Kibitlewski/ONS Źródło: ONS.pl

Minęło kilka miesięcy i Jarek postanowił dać sobie szansę z Martyną Gliwińską. Dodatkowo, wbrew jego obawom, dzieci bardzo przywiązały się do jego nowej miłości. Sielanka nie potrwała jednak długo. Para rozstała się, co było dla wszystkich sporym zaskoczeniem. O ich związek walczyła córka sportowca - Oliwia, która uświadomiła tacie, że popełnił błąd, rozstając się z Gliwińską.

Jarosław Bieniuk z rodziną w samochodzie. Instagram.com
Jarosław Bieniuk z rodziną w samochodzie. Źródło: Instagram.com, fot: jaretpalmer

Para rozeszła się na pół roku, ale za sprawą dzieci szybko zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz od nowa budują swój związek, choć z oddechem mediów na plecach na pewno nie jest to łatwe. Tym razem, po powrocie do siebie, Jarek i Martyna są ostrożniejsi. Postanowili stronić od dziennikarzy i w ciszy budować swoje szczęście. - Jeżeli chodzi o sprawy prywatne, dotyczące mnie i Jarka, to nie chcemy udzielać żadnych komentarzy - powiedziała w rozmowie z "Party" Martyna Gliwińska.

d4hd2g0

Dwa lata temu, kiedy się poznali, Jarek był oczarowany Martyną. Nie krył swojego zachwytu i wyznał wówczas: "To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się już tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi Lubią się wzajemnie". Martyna również nie mniej była zaangażowana w ich związek. Dzisiaj mają warunki do tego, aby odbudować swoje uczucie. I tego serdecznie im życzymy.

d4hd2g0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hd2g0