Trwa ładowanie...
d1cbsh7

Jarosław Kret chce wrócić do Tadli. Dziennikarka ignoruje jego SMSy

Ich rozstaniem żyły wszystkie media. Tym bardziej, że rozpad ich związku zbiegł się z uczestnictwem tej dwójki w „Tańcu z gwiazdami”. Jak się jednak okazuje, Jarosław Kret żałuje i chce wrócić do pięknej dziennikarki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Choć początkowo prowadziła jej rywalka, Kasia Dziurska, Tadla wygrała Kryształową Kulę
Choć początkowo prowadziła jej rywalka, Kasia Dziurska, Tadla wygrała Kryształową Kulę (East News)
d1cbsh7

-Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać zaufanie Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić- podało źródło "Super Expressu”.

Od rozstania minęły trzy miesiące, w trakcie których Tadla wypiękniała, bardziej uwierzyła w siebie i zdobyła uznanie jako tancerka. Po tak głębokiej transformacji, trudno byłoby wrócić do tego, co nie przetrwało. Ba! Odbyło się w bardzo kiepskim stylu za sprawą prezentera pogody.

- Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie.

East News

Podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", Jarosław Kret również pojawił się na parkiecie. Po ogłoszeniu wyników podszedł do Beaty, aby pogratulować jej zwycięstwa. Delikatnie klepnął ją po ramieniu. Tadla dyplomatycznie odpowiedziała całusem a słowa byłego partnera zdawała się zlekceważyć.

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7