WP

Jarosław Kret dalej walczy o Beata Tadlę. Chce jej pomóc

Choć rozstali się już jakiś czas temu, nie milkną echa rozpadu tego związku. Okazuje się, że Jarosław Kret cierpi i cały czas chce, żeby Beata Tadla mu wybaczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kret nie odpuszcza.
Jarosław Kret nie odpuszcza. (East News, Fot: East News)
WP

Jakiś czas temu czytaliśmy w "Party" o tym, że Kret nie może pogodzić się z takim obrotem spraw w jego życiu. - Jarek wie, że rozstanie z Beatą Tadlą było błędem. Zrozumiał, że ona jest dla niego najważniejsza i chce nadal z nią być. Teraz stara się jej udowodnić, że warto mu dać drugą szansę. Najchętniej cofnąłby czas i pokierował wszystkim tak, żeby nie stracić Beaty - zdradził jakiś czas temu informator magazynu.

Czytaliśmy również o terapii, która miałaby go zmienić i pomóc odbudować więź między nimi. Dziennikarka wydaje się jednak niewzruszona.

Nie jest łatwo. Beata Tadla ostatnio straciła pracę w stacji Nova TV, stąd - jak podaje "Na Żywo" - zaczęły martwić ją wysokie koszty utrzymania domu, w którym do pewnego momentu mieszkała też z Kretem. "Beata sądziła, że będzie to dom dla niej, Janka i Jarosława Kreta. Gdy pogodynek ją zostawił, zaczęła sama ponosić wysokie koszty utrzymania posiadłości. Coraz częściej martwi się, czy im podoła, gdy straci pracę w telewizji" - donosi "Na Żywo".

WP

Dla pogodynka, jak czytamy w tygodniku, przyjaźń wiąże się również z tym, żeby pomagać drugiej osobie finansowo. I z pewnością nie zawahałby się ani chiwili, gdyby tylko Tadla wyraziła taką potrzebę.

Myślicie, że Beata Tadla przyjmie pomoc?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP