Trwa ładowanie...
d3v7kqb

Jej małżeństwo umarło. Cardi B nie płacze z tego powodu

Cardi B zakończyła właśnie trzyletnie małżeństwo składając do sądu w Atlancie pozew o rozwód. Jak przyznała fanom, nie cierpi z powodu rozpadu tego związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cardi B i Offset rozwodzą się.
Cardi B i Offset rozwodzą się. (Getty Images for Diamond Ball, Fot: Dimitrios Kambouris)
d3v7kqb

Cardi B zaskoczyła w ostatnich dniach wszystkich swoich fanów. Okazuje się, że po trzech latach jej małżeństwo z Offsetem umarło. Gwiazda złożyła pozew o rozwód. Jest to o tyle zaskakujące, że para przeszła już przez wiele przeszkód. Cardi B wybaczyła mężowi zdradę i wydawało się, że wszystko w końcu wyszło na prostą, aż na wszystkich spadła wiadomość o rozwodzie.

Cardi B, jak sama twierdzi, nie płacze z tego powodu. Zadeklarowała fanom, że nic jej nie jest i nie uroniła nawet jednej łzy w związku z rozstaniem. Podziękowała za wsparcie, jakie otrzymuje, jednak dodała, że zupełnie tego nie potrzebuje.

d3v7kqb

Jednocześnie Cardi B zapewniła, że nie rozstaje się z Offsetem z powodu zarzucanego mu oszustwa. "Widzę, że jest wielu ludzi mówiących: "Och, on ma dziecko z inną". To kompletne kłamstwo" - powiedziała fanom.

Cardi B wyznała, co jest powodem rozstania. "Po prostu zmęczyły mnie kłótnie. Kiedy czujesz, że to już nie to samo..." - powiedziała gwiazda. Skoro uczucia się wypaliły z obu stron, a bycie razem przypominało arenę walk, nic więc dziwnego, że dla raperki rozwód nie jest powodem do płaczu.

Pierwsi widzowie filmu o Komendzie. "Jako matka nie przeżyłabym tego"

Spodziewaliście się, że Cardi B i Offset nie byli w tym związku szczęśliwi?

Swoje ulubione programy i seriale możesz oglądać na WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3v7kqb

Podziel się opinią

Share
d3v7kqb
d3v7kqb