ycipk-3yccif

Jennifer Aniston bierze rozwód i wraca do Brada Pitta? Media huczą od plotek

Nad małżeństwem Jennifer Aniston i Justina Theroux zebrały się ostatnio ciemne chmury. Amerykańskie tabloidy prześcigały się w doniesieniach o rozwodzie pary, a niektóre z nich donosiły, że gwiazda chce wrócić do... Brada Pitta. Pierwszy tydzień nowego roku położył jednak kres tym doniesieniom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston bierze rozwód i wraca do Brada Pitta? Media huczą od plotek
(ons, Fot: ons.pl)
ycipk-3yccif

Jeszcze pod koniec grudnia media w USA zwiastowały rychły koniec małżeństwa Jennifer i Justina. W święta Bożego Narodzenia między małżonkami doszło podobno do wielkiej kłótni, która o mały włos nie zakończyłaby się bójką! Powodem miały być wzajemne kłamstwa i oskarżenia o zdrady. - Jennifer nie gryzła się w język i padły naprawdę mocne słowa. Justin postanowił ustąpić i nocował w hotelu. Gdyby nie wyszedł z domu, mogłoby się to skończyć rękoczynami - relacjonowała w rozmowie z redakcją Radar Online osoba z otoczenia pary.

Rzecznik prasowy aktorki szybko zdementował plotki, ale to nie przeszkodziło gazetom w snuciu kolejnych teorii. "Star Magazine" podgrzewał atmosferę artykułem, wedle którego Aniston miała wybrać się po Nowym Roku na narty do Aspen i spotkać się tam potajemnie z Bradem Pittem. Odkąd Pitt jest w separacji z Angeliną Jolie, amerykańskie media co i rusz próbują zeswatać go z poprzednią żoną. Niestety, dla wszystkich marzących o wielkim powrocie Brada i Jennifer, mamy złą wiadomość: to się prędko nie wydarzy.

Być może w odpowiedzi na doniesienia o kryzysie, Aniston i Theroux wyjechali w pierwszych dniach stycznia na romantyczne wakacje do Meksyku. Paparazzi, udało się przyłapać parę na czułościach i wydaje się, że ich małżeński kryzys - jeśli w ogóle miał miejsce - jest już przeszłością.

ycipk-3yccif

Kibicujecie tej parze?

Zobacz też: Jennifer Aniston popłakała się podczas spotkania z fanami

ONS.pl
Podziel się
ycipk-3yccif
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yccif

ycipk-3yccif
ycipk-3yccif