Trwa ładowanie...
dfx1to3

Jennifer Aniston nie potrafi się uwolnić od byłego męża. Wciąż kocha Justina Theroux?

Jennifer Aniston wciąż nie może zapomnieć o byłym mężu Justinie Theroux. Przynajmniej tak twierdzi jej bliski znajomy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston nadal czuje coś do byłego męża?
Jennifer Aniston nadal czuje coś do byłego męża? (materiał prasowy/Megafon.pl)
dfx1to3

Jennifer Aniston trudno nie polubić. Choć zagrała w wielu filmach (głównie komediach), to większość widzi w niej postać Rachel Green z kultowych "Przyjaciół". Nic dziwnego, że życie prywatne aktorki również interesuje media.

Zwłaszcza że Jennifer Aniston w latach 2000-2005 była żoną Brada Pitta. Prasa uważała, że było to wzorowe małżeństwo, a za jego rozpad została oskarżona Angelina Jolie.

Jennifer Aniston udało się pozbierać po tych ciężkich czasach. W 2015 r. wyszła za Justina Theroux, jednak już po 2,5 roku para ogłosiła separację. Rozwód przebiegł bez kłótni. Zarówno Jennifer, jak i Justin utrzymują, że nadal łączą ich przyjacielskie relacje.

dfx1to3

Znajomi aktorki martwią się jednak o nią. Uważają, że Jennifer nadal zależy na Justinie. Informator gazety "OK!" miał powiedzieć:

- Ta zażyłość przeszkadza jej w widywaniu innych facetów. Justin ją łudzi, kiedy spędzają wolny czas i to jej nie pomaga. To może być powód, dlaczego Jen nie rusza z miejsca. Trochę chciałaby być znowu z Justinem. Ale przyjaciele martwią się, że znowu za bardzo się angażuje i znów będzie rozczarowana — wyznał zmartwiony informator.

Czy faktycznie jest aż tak źle? Na ostatnim wydanym przez Jennifer przyjęciu pojawił się zarówno Justin Theroux, jak i Brad Pitt, z którym Aniston ma się pojawić na Złotych Globach. Zobaczymy zatem, w którym kierunku pójdzie jedna z najlepszych komediowych aktorek.

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3