Trwa ładowanie...
dzkcw15

Jennifer Aniston pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przy okazji rozbawiła fanów

Jennifer Aniston jak burza opanowała świat mediów społecznościowych. Gwiazda upodobała sobie Instagram. Publikuje tam zabawne zdjęcia, udowadniając, że ma do siebie ogromny dystans.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przy okazji rozbawiła fanów
Jennifer Aniston pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przy okazji rozbawiła fanów (Getty Images)
dzkcw15

Jennifer Aniston – instagram

Jennifer Aniston pozostawała przez długi czas jedną z gwiazd, które stroną od mediów społecznościowych. Do czasu. Niedawno 50-latka postanowiła na własnej skórze przekonać się, o co tyle szumu i dołączyła do Instagrama. Jennifer Aniston nie spodziewała się tam ciepłego przyjęcia wśród internetowej społeczności.

W zaledwie 5 godzin zdobyła milion obserwujących, ustanowiła tym nowy rekord Guinnessa i zawiesiła Instagrama. W uzyskaniu tak imponującego wyniku bez wątpienia pomogło pierwsze zdjęcie Aniston. Aktorka opublikowała fotkę, na której widać całą obsadę niezwykle popularnego serialu "Przyjaciele". Niektórzy internauci dostrzegli w tle narkotyki, Jen musiała się słono tłumaczyć.

dzkcw15

ZOBACZ TEŻ: Joanna Koroniewska zazdrości Agnieszce Kaczorowskiej kontraktów

Aniston znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru. Aktorka dodaje zabawne filmiki, w których wraca do swoich komediowych korzeni. Najnowsze zdjęcie na Instagramie Jennifer Aniston również rozbawiło jej obserwatorów. Pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dziś.
To prawdziwa gratka dla jej fanów, gdyż gwiazda rzadko dzieli się tak prywatnymi kadrami. Fotce towarzyszy opis: "Stylowa wtedy i teraz". Obserwatorzy oczywiście zgadzają się z tym podpisem.

dzkcw15

Podziel się opinią

Share

dzkcw15

dzkcw15