Trwa ładowanie...

Jennifer Garner i Ben Affleck jednak sie nie rozwodzą. Para chce ratować małżeństwo

Jeszcze kilkanaście dni temu amerykańskie portale podawały, że po kilku latach separacji Jennifer Garner i Ben Affleck podjęli ostateczną decyzję o rozwodzie. Plotkowano również o tym, że aktor chciałby wrócić do Jennifer Lopez. Jednak jak ustalił magazyn „People”, para nie dość, że się nie rozwiodła, to zamierza ratować swoje małżeństwo.

Share
Jennifer Garner i Ben Affleck jednak sie nie rozwodzą. Para chce ratować małżeństwo
Źródło: East News
d2v7dyd

- Jennifer na razie odłożyła plany rozwodowe. Ona naprawdę chce z Benem popracować nad ratowaniem związku. Są rzeczy, które wciąż dają jej nadzieję - powiedział informator magazynu. Jednak znajomi pary twierdzą, że była to wspólna decyzja aktorów. - Zawsze jest szansa na pojednanie. Oni naprawdę się kochają, kochają swoje dzieci, a one swoich rodziców.

I choć obecnie Jen i Ben przeżywają lepszy okres, to do niedawna Garner miała już dość obecnej sytuacji. - Jennifer opowiadała przyjaciołom, że planuje złożyć wniosek rozwodowy. Chciała po prostu iść dalej i skupić się na przyjemnych rzeczach w swoim życiu. Była wyczerpana ciągłymi wzlotami i upadkami. - mówił znajomy aktorki.

d2v7dyd

Choć Affleck i Garner nie mieszkają razem, to spędzają ze sobą sporo czasu i można czasem odnieść wrażenie, że są idealnym małżeństwem. Niedawno obchodzili wspólnie święta w Montanie, a kilka dni po rozdaniu Oscarów obchodzili razem 5. urodziny ich syna, Samuela.

Affleckowi bardzo zależy na tym, żeby ratować rodzinę - Nie są jeszcze razem, ale wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze. Jen wciąż ma nadzieję, że ich małżeństwo przetrwa - powiedział znajomy Garner.

d2v7dyd

Podziel się opinią

Share
d2v7dyd
d2v7dyd