Trwa ładowanie...
d48x559

Jennifer Lawrence skomentowała swój taniec na rurze

Kilka dni temu w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Jennifer Lawrence w jednym z wiedeńskich klubów tańczy na rurze. Aktorka została skrytykowana za swój obsceniczny taniec pod wpływem alkoholu. Gwiazda postanowiła wreszcie skomentować całą sprawę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence skomentowała swój taniec na rurze
(East News)
d48x559

Wideo z Lawrence opublikował serwis Radar Online. Na nagraniu widać kobietę w staniku, która pije alkohol i próbuje tańczyć na rurze. Choć filmik nie jest zbyt wyraźny i nie mamy stuprocentowej pewności, że widać na nim aktorkę, to sama Lawrence potwierdziła, że to ona jest bohaterką nagrania. Przy okazji postanowiła skomentować sprawę w charakterystyczny dla siebie sposób.

- Słuchajcie. Nikt nie chce, by mu wypominano w internecie, że próbował tańczyć na rurze dla striptizerek. To były urodziny jednego z moich najlepszych przyjaciół i opuściłam gardę mojej paranoi na jedną sekundę, by dobrze się bawić. Nie zamierzam przepraszać. Świetnie bawiłam się tej nocy. P.S. To nie był stanik, tylko top Alexandra Wanga i nie będę kłamać. Myślę, że mój taniec jest całkiem niezły - napisała na Facebooku.

Życzymy polskim gwiazdom takiego luzu i dystansu do siebie.

d48x559
East News
East News
Jennifer Lawrence na Oscarach 2014 ONS.pl
Jennifer Lawrence na Oscarach 2014
d48x559

Podziel się opinią

Share

d48x559

d48x559