Trwa ładowanie...
dd5v5q9

Jennifer Lawrence wychodzi za mąż. Wyprawi wystawne wesele

Jennifer Lawrence w nadchodzący weekend stanie na ślubnym kobiercu. W mediach pojawiły się szczegóły jej przyjęcia weselnego. Bliscy gwiazdy i jej narzeczonego zostaną ugoszczeni iście po królewsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence wychodzi za mąż
Jennifer Lawrence wychodzi za mąż (Getty Images)
dd5v5q9

Jennifer Lawrence, ulubienica Hollywood i zdobywczyni Oscara w końcu postanowiła się ustatkować. Do tej pory o jej życiu prywatnym krążyły głównie plotki. Łączono ją m.in. z Chrisem Martinem, Darrenem Aronofskym, a nawet z kolegą z planu "Pasażerów", Chrisem Prattem. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie głośno o jej ślubie z Cookiem Maroneyem. Jej wybranek jest dyrektorem galerii Gladstone 64. Jak się okazało, zakochani dość szybko udowodnili, że mają wobec siebie poważne zamiary. Kolorowa prasa donosiła niedawno, że zaręczyli się po blisko 9 miesiącach znajomości.

Lawrence i Cook jednak w przeciwieństwie do wielu innych par znanych z Hollywood, nie zamierzają długo pozostawać w stanie narzeczeństwa. Para stanie na ślubnym kobiercu i to niebawem, bo jak podaje "Daily Mail", już w najbliższą sobotę.

Mediom udało się także ustalić szczegóły weselnego przyjęcia. Organizuje je znany wedding planner, Mark Seed. Ma to być uroczystość dla rodziny i przyjaciół. Na liście gości znalazło się ok. 150 osób.

dd5v5q9

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Wrażenie robi wyszukane menu przygotowane na przyjęcie. Dania, jak podaje z kolei "TMZ", mają dopieszczać kubki smakowe gości. Na stołach mają się znaleźć m.in. wędzony żołądek wieprzowy z marynowanym jabłkiem czy dorsz w cieście smażony w głębokim tłuszczu

Na weselników będą także czekały wysublimowane drinki: na bazie bourbonu, ginu lub lawendowego szampana oraz desery: wyszukane puddingi, jabłka w słonym karmelu, domowej roboty pianki marshmallow. Trudno się oprzeć wrażeniu, że gości pary młodej i samych nowożeńców czeka naprawdę wyjątkowy wieczór.

dd5v5q9

Podziel się opinią

Share
dd5v5q9
dd5v5q9