Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez chce urodzić kolejne dziecko. 50-letnia gwiazda jest pewna swojej decyzji

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują ślub. 50-letnia gwiazda przyznała, że marzy o kolejnym dziecku.

Share
Jennifer Lopez chce urodzić kolejne dziecko. 50-letnia gwiazda jest pewna swojej decyzji
Źródło: newspix.pl
dlo7riv

Jennifer Lopez jest supergwiazdą, która czego się nie dotknie, zamienia w dochodowy biznes. Udało jej się również znaleźć miłość. Od dwóch lat spotyka się bowiem z amerykańskim basebollistą Alexem Rodriguezem. Para niedługo zamierza się pobrać.

Jennifer, która w lipcu skończyła 50 lat, marzy o powiększeniu rodziny. Gazeta "National Enquirer" dotarła do informatora, który miałby potwierdzić te doniesienia:

dlo7riv

- Jen chce mieć więcej dzieci, więc rozmawiali o tym, żeby mieć kolejne. Mimo że ma 50 lat, mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat! W wieku 44 lat Alex jest jeszcze wystarczająco młody, aby znów zostać ojcem – oznajmił informator.

Jennifer ma już dwoje dzieci, bliźniaki córkę Emmę Marribel i syna Maximilliana (ur. 2008), ze związku z Markiem Anthonym. Z kolei Alex Rodriguez ma dwie córki, Natashę Alexander (ur. 2004) oraz Ellę Alexander (ur. 2008), ze związku z Cynthią Scurtis.

Niedługo sami sprawdzimy, czy faktycznie Jennifer Lopez zostanie mamą. Na razie gwiazda i jej narzeczony szykują się do ślubu.

dlo7riv

Podziel się opinią

Share
dlo7riv
dlo7riv