Trwa ładowanie...
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i jej sześciopak. Co za ciało

Jennifer Lopez ostro trenuje na siłowni. Efektem jej pracy jest wyrzeźbiona sylwetka, którą gwiazda chętnie się chwali. Pokazała umięśniony brzuch.

Share
Jennifer Lopez i jej sześciopak. Co za ciało
Źródło: Getty Images
d1rmmlp

Jennifer Lopez słynie ze swojej wspaniałej formy. 50-letnia gwiazda zachwyca sylwetką, nad którą intensywnie pracuje. Niektórzy twierdzą, że wygląda lepiej niż na początku swojej kariery. I coś w tym jest. Gdy niedawno odtworzyła swoją legendarną zieloną kreację od Versace, okazało się, że prezentuje się w niej jeszcze lepiej niż 2 dekady temu. A wydawać by się mogło, że to niemożliwe.

J. Lo została przyłapana przez paparazzi, jak wychodzi z siłowni, gdzie codziennie ostro trenuje. Forma piosenkarki, tancerki i aktorki od dawna jest godna podziwu. Ostatnio bywa na każdym rozdaniu nagród (dostała wiele nominacji za rolę w "Ślicznotkach") i zachwyca na czerwonym dywanie.

Niebawem gwiazda wystąpi podczas przerwy w rozgrywkach Super Bowl. To jedno z najważniejszych wydarzeń roku dla Amerykanów. Być może dlatego gwiazda postanowiła ostro wziąć się do pracy i nie opuszcza ani jednego dnia na siłowni.

d1rmmlp

Efekty widać gołym okiem. J. Lo ma sześciopak na brzuchu. Robi wrażenie.

Zobacz także: Jennifer Lopez paraduje na pokazie Versace w replice kreacji sprzed niemal 20 lat!

d1rmmlp

Podziel się opinią

Share
d1rmmlp
d1rmmlp