Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez ostatnio mówiła "córeczko". Teraz używa zaimków neutralnych płciowo

Z ostatniej wypowiedzi Jennifer Lopez wynika, że jedno z jej dzieci jest osobą niebinarną, czyli nie określa siebie jednoznacznie jako kobiety lub mężczyzny. Gdy mówiła o ich wspólnej pracy, używała zaimków neutralnych płciowo.

Jedno z dzieci J Lo jest niebinarne?Jedno z dzieci J Lo jest niebinarne?Źródło: Instagram
dygpvh6
dygpvh6

Jennifer Lopez spełnia się na wielu polach. Od lat jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek, wziętą aktorką, a do tego bizneswoman. Ambitna gwiazda niemal wszystko, czego się dotknie, zamienia się w złoto. Całkiem nieźle radzi sobie również w życiu prywatnym. Jej romanse są co prawda tematem publicznej debaty, ale swoje dzieci stara się trzymać z dala od show-biznesu.

Ostatnio J Lo powitała 14-letnią Emme Maribel Muñiz na scenie podczas Gali Niebieskiego Diamentu Fundacji LA Dodgers. Przed wspólnym koncertem odnosiła się do swojego dziecka, używając zaimków neutralnych płciowo.

- Ostatni raz, gdy występowaliśmy razem, to na wielkim stadionie i wtedy poprosiłam, żeby śpiewało ze mną cały czas, ale nie chciało. Więc to dla mnie wyjątkowy moment - przyznała gwiazda.

dygpvh6

Żartowała, że dziecko jest bardzo zapracowane, ma wypchany kalendarz i sporo żąda za występ. Jennifer Lopez stwierdziła też, że zapłacenie dziecku kosztuje ją fortunę, ale warte jest każdej sumy - To mój najlepszy duet na świecie - dodała artystka.

Dla tych gwiazd czas się zatrzymał

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dygpvh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dygpvh6