ycipk-2hn6lr
News

Jennifer Lopez przerwała koncert. Ewakuowano 20 tys. widzów

Niezwykłego pecha mieli wszyscy ci, którzy zdecydowali się przyjść na nowojorski koncert Jennifer Lopez. Nim wybrzmiała pierwsza piosenka, fani musieli opuścić halę. Wszystkiemu winna ogromna awaria prądu, która pogrążyła miasto w ciemności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez musiała przerwała koncert w Nowym Jorku
Jennifer Lopez musiała przerwała koncert w Nowym Jorku (Getty Images)
ycipk-2hn6lr

Jennifer Lopez chwilę po wejściu na scenę w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku musiała odwołać swój występ. Powód? Gigantyczna przerwa w dostawie prądu, która pogrążyła cały Manhattan w całkowitej ciemności. Organizatorzy zadecydowali o ewakuacji ok. 20 tys. uczestników koncertu.

W niedzielę rano J.Lo ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że jej koncert został przeniesiony na poniedziałkowy wieczór.

ycipk-2hn6lr

Warto jednak dodać, że nie tylko fani Jennifer Lopez mieli w sobotę poważny problem. Przez awarię wszystkie firmy mieszczące się na Manhattanie zostały pozbawione prądu, stanęły windy i pociągi metra. Nie działała sygnalizacja świetlna i latarnie. Ponad 44 tys. mieszkańców Nowego Jorku przez kilka godzin w nocy pozostawała w kompletnej ciemności.

Jak podała nowojorska policja, awarię spowodował pożar, który wybuchł w sobotę ok. godz. 20 czasu lokalnego w rejonie skrzyżowania West 64th Street i West End Avenue. Gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo zarządził śledztwo, które ma wyjaśnić, jak doszło do tego zdarzenia. Zaznaczył, że takie sytuacje "są nie do przyjęcia".

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hn6lr

ycipk-2hn6lr
ycipk-2hn6lr