Jennifer Lopez rzuciła chłopaka, bo przyłapała go na zdradzie

Pod koniec sierpnia tego roku Jennifer Lopez zerwała ze swoim chłopakiem, Casperem Smartem. Oficjalnym powodem rozstania pary miały być częste kłótnie i różnice charakterów. Teraz okazuje się, że młodszy kochanek po prostu nie był wierny wokalistce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez rzuciła chłopaka, bo przyłapała go na zdradzie
(ONS.pl)
WP

Latynoska piękność i jej 29-letni partner zaczęli umawiać się ze sobą pod koniec 2011 roku. Prasa wielokrotnie spekulowała, że Lopez jest w ciąży, a Smart zostanie po raz pierwszy ojcem. Ich związek nie był jednak tak idealny, jak przypuszczano.

- Dwa lata temu Jennifer rzuciła Caspera, bo przyłapała go na zdradzie. Wtedy przysięgał, że nie zrobi tego nigdy więcej, dlatego dała mu drugą szansę. Kiedy ostatnio znowu zaczął spotykać się z inną Jennifer zerwała z nim bez zastanowienia - powiedział znajomy piosenkarki w rozmowie z magazynem "People".

Podobno Casper nadal stara się przekonać Lopez, aby dała mu drugą szansę. Niestety, ostatnio w sieci opublikował wideo, na którym widać jak imprezuje w towarzystwie półnagich tancerek, co tylko utwierdziło piosenkarkę w tym, że decyzja o rozstaniu była słuszna.

WP

Jak myślicie, wokalistka zerwała z nim definitywnie?

ONS.pl
Podziel się
ONS.pl
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP