Trwa ładowanie...
dvd2sd2

Jennifer Lopez w 20 minut zgarnęła fortunę. 2 mln dolarów za krótki koncert

Słynna J. Lo była ostatnio najjaśniej błyszczącą gwiazdą w Katarze. Spotkanie z tamtejszymi bogaczami wyjątkowo jej się opłaciło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez w 20 minut zgarnęła fortunę. 2 mln dolarów za krótki koncert
(Getty Images)
dvd2sd2

Nie od dziś wiadomo, że nawet największe gwiazdy od czasu do czasu decydują się na chałtury. Zwłaszcza, że to często łatwy i przyjemny sposób na zarobek. A jeśli w grę wchodzi niebotyczna kwota, to naprawdę trudno się nie skusić. Jennifer Lopez jest najlepszym przykładem, że spełnienie kaprysu odpowiednio zamożnych fanów wyjątkowo się opłaca. Zagraniczne media podają, że wystąpiła ostatnio... w jednej z katarskich galerii handlowych.

Zabawiła tam zaledwie 20 minut, a wzbogaciła się dzięki temu, o nawet 3 mln dolarów (jak wyliczył m.in. wprost.pl, 2 mln zapłacono za sam występ, kolejny miała dostać na m.in. transport prywatnym odrzutowcem i osobiste wydatki). Tyle byli gotowi zapłacić szejkowie z Kataru, by spotkać się z ulubioną gwiazdą. Jak podaje kolorowa prasa, każdy chciał choć chwilę porozmawiać z wokalistką, uścisnąć jej dłoń i zrobić z nią zdjęcie.

Jak wynika z najnowszych doniesień, to nie jedyny pokaźny zastrzyk gotówki, który otrzyma w najbliższym czasie wokalistka. Występ w Galerii w Dosze to tylko początek i J. Lo ma w planach kolejne występy. Niebawem ma podobno wystąpić na specjalne zaproszenie dla Qatar Airways w Dolby Theater w Los Angeles i zarobić za krótki koncert 1,2 mln dolarów. Cóż, mówi się, że czas to pieniądz. I jak widać, w przypadku gwiazd takiego formatu to pieniądz wyjątkowo szybki!

dvd2sd2

Podziel się opinią

Share

dvd2sd2

dvd2sd2