Trwa ładowanie...
d1ziwee
Megafon.pl
News

Jennifer Lopez z Drakiem? Potwierdziły się plotki

Wokalistka i raper razem! Nie chodzi jednak o ich romans, lecz współpracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jennifer Lopez z Drakiem? Potwierdziły się plotki
(Instagram.com)
d1ziwee

Wokalistka i aktorka przyznała, że nagrywała z Kanadyjczykiem. - Zrobiliśmy razem piosenkę - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Entertainment Tonight". - Zobaczymy, czy trafi na jego kolejną produkcję. Poprosił, byśmy nagrali razem utwór i to właśnie zrobiliśmy. Efekt współpracy duetu oficjalnie nie został jeszcze zaprezentowany.

Media od paru tygodni huczą o rzekomym związku gwiazdroskiej pary. Nie brakuje jednak głosów, że miłosna historia ma pomóc w promocji wspólnego muzycznego przedsięwzięcia J.Lo i Drake'a. Przypomnijmy, że w sierpniu 2016 roku piosenkarka rozstała się z młodszym o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Krążyły nawet plotki, że wróciła do Marca Anthony'ego, z którym ma dwójkę dzieci. Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego - "World Of Dance", a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Można ją oglądać w serialu "Shades Of Blue" u boku Raya Liotty. Ostatni album Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku.

d1ziwee

Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem "Thank Me Later". Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, "Take Care", stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, "Nothing Was The Same", ukazała się w 2013 roku, a najnowsza "Views", w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ziwee

Podziel się opinią

Share
d1ziwee
d1ziwee