Trwa ładowanie...
d3j3pxy
News

Jennifer Lopez znów zarobi krocie? Wypuściła nowe perfumy

Jennifer Lopez należy do grona najbogatszych gwiazd świata, ale swoje imperium zbudowała nie tylko w oparciu o sukcesy muzyczne. Prawie 50-letnia (!) piosenkarka jest także sprawną bizneswoman: J Lo zaprojektowała już ubrania, kosmetyki, próbowała nawet swoich sił jako restauratorka. Od lat lansuje także swoje perfumy, do kolekcji których właśnie dodała kolejny zapach.
Podziel się
Jennifer Lopez zaprezentowała nowy zapach perfum firmowanych własnym nazwiskiem
Jennifer Lopez zaprezentowała nowy zapach perfum firmowanych własnym nazwiskiem (ONS.pl)
d3j3pxy

Na sklepowe półki trafił nowy zapach, Enduring Glow, inspirowany silną kobiecą osobowością. Jennifer Lopez jest bez wątpienia najlepszą ambasadorką świetlistego zapachu, który uwydatnia wewnętrzne piękno każdej kobiety. Udowodniła to już wielokrotnie, bo od lat inne jej zapachy, takie jak Glow czy Live cieszą się ogromną popularnością.

Żeby podkreślić niezwykłość zapachu Enduring Glow, zaprojektowano także nowy flakon, który dzięki złotemu zdobieniu wpisuje się w najnowsze trendy, podobnie jak sam zapach. Wewnątrz zamknięta jest kompozycja bergamotki, liczi, gruszki, magnolii i piżma.

Zobaczcie, jak teraz prezentuje się nowe "dziecko" Jennifer Lopez - Enduring Glow, w Polsce dostępny tylko w sieci Rossman.

Materiały prasowe
d3j3pxy

Podziel się opinią

Share

d3j3pxy

d3j3pxy