ycipk-1j9h6b

Jennifer Lopez została pozwana. Wszystko przez niefortunne zdjęcie

Jennifer Lopez została oskarżona o naruszenie praw autorskich. Amerykańska gwiazda będzie teraz potrzebowała szybkiej pomocy prawników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez pozwana!
Jennifer Lopez pozwana! (ONS.pl)
ycipk-1j9h6b

Jennifer Lopez nie ma teraz spokojnego czasu. Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy, że artystka wystąpi na Super Bowl 2020 u boku Shakiry. Rozpisywał się o tym cały świat, ale teraz skandal wokół gwiazdy przyćmił zapowiadany występ.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

ycipk-1j9h6b

Zagraniczne media biją na alarm, że Jennifer Lopez ma problemy z prawem, z których trudno będzie się jej wykaraskać. Piosenkarka została bowiem oskarżona o naruszenie praw autorskich przez agencję Splash News and Picture.

Jak podaje prasa w Stanach, Jennifer Lopez bez uzyskania odpowiedniej zgody miała opublikować na swoim Insta Stories zdjęcie z narzeczonym Alexem Rodriguezem.

Para romantycznie trzyma się na nim za ręce podczas pobytu w Nowym Jorku. Warto dodać, że zdjęcie zostało zrobione w listopadzie 2017 r. i należy do agencji Splash News and Picture, od której Lopez nie uzyskała pozwolenia na publikację.

Zdjęcie, o którym mowa, w pozwie zostało wycenione na 150 tys. dol. Piosenkarka została ponoć poinformowana o naruszeniu prawa jeszcze w grudniu 2017 r., jednak nie raczyła zareagować.

ycipk-1j9h6b

W pozwie wytoczonym przez agencję uzasadniono, że zdjęcie jest kreatywne, charakterystyczne i wartościowe. Oprócz pieniędzy, agencja zażądała także, aby Lopez i jej zespół nie używała ponownie zdjęcia będącego przedmiotem sporu.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j9h6b

ycipk-1j9h6b
ycipk-1j9h6b