Trwa ładowanie...
dae6do3

Jennifer Lopez została pozwana. Wszystko przez niefortunne zdjęcie

Jennifer Lopez została oskarżona o naruszenie praw autorskich. Amerykańska gwiazda będzie teraz potrzebowała szybkiej pomocy prawników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lopez pozwana!
Jennifer Lopez pozwana! (ONS.pl)
dae6do3

Jennifer Lopez nie ma teraz spokojnego czasu. Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy, że artystka wystąpi na Super Bowl 2020 u boku Shakiry. Rozpisywał się o tym cały świat, ale teraz skandal wokół gwiazdy przyćmił zapowiadany występ.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Zagraniczne media biją na alarm, że Jennifer Lopez ma problemy z prawem, z których trudno będzie się jej wykaraskać. Piosenkarka została bowiem oskarżona o naruszenie praw autorskich przez agencję Splash News and Picture.

dae6do3

Jak podaje prasa w Stanach, Jennifer Lopez bez uzyskania odpowiedniej zgody miała opublikować na swoim Insta Stories zdjęcie z narzeczonym Alexem Rodriguezem.

Para romantycznie trzyma się na nim za ręce podczas pobytu w Nowym Jorku. Warto dodać, że zdjęcie zostało zrobione w listopadzie 2017 r. i należy do agencji Splash News and Picture, od której Lopez nie uzyskała pozwolenia na publikację.

Zdjęcie, o którym mowa, w pozwie zostało wycenione na 150 tys. dol. Piosenkarka została ponoć poinformowana o naruszeniu prawa jeszcze w grudniu 2017 r., jednak nie raczyła zareagować.

W pozwie wytoczonym przez agencję uzasadniono, że zdjęcie jest kreatywne, charakterystyczne i wartościowe. Oprócz pieniędzy, agencja zażądała także, aby Lopez i jej zespół nie używała ponownie zdjęcia będącego przedmiotem sporu.

dae6do3

Podziel się opinią

Share

dae6do3

dae6do3