Trwa ładowanie...
dn51pfu

Jerzy Połomski kończy karierę. Muzyk ma problemy zdrowotne

Jerzy Połomski skarży się na problemy ze słuchem. To może oznaczać, że już nigdy nie powróci na scenę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Połomski
Jerzy Połomski (ONS.pl)
dn51pfu

Jerzy Połomski jest legendą polskiej muzyki. Artysta zachwycał swoim talentem wiele pokoleń słuchaczy i wciąż mógł liczyć na pełne sale na koncertach. Niestety 85-latek postanowił wycofywać się z branży.

W ubiegłym roku oznajmił, że nie nagra już żadnego nowego przeboju, ale fani wciąż mogli usłyszeć jego ponadczasowe hity na scenie. Teraz jednak uległo to zmianie. Od kilku miesięcy wokalista nie zagrał ani jednego koncertu. Nie ma też żadnych informacji o nadchodzących występach. Dlaczego Jerzy Połomski zdecydował się zakończyć karierę? Osoba z otoczenia artysty twierdzi, że przyczyną są problemy zdrowotne.

- Pan Jerzy ma poważne problemy ze słuchem, a ponieważ to profesjonalista, nie pozwala sobie na jakąkolwiek fałszywą nutę - twierdzi informator "Dobrego Tygodnia".

Gdy dziennikarze poprosili gwiazdora o komentarz, nie zdecydował się zabrać głosu. Za to managerka artysty powiedziała, że z racji wieku pragnie on odpocząć.

Przypomnijmy, że Połomski nigdy nie założył rodziny. Obecnie wiedzie spokojne życie na ukochanym warszawskim Mokotowie. Dużo czyta i spaceruje, jest otoczony przyjaciółmi i nie traci pogody ducha. Miejmy nadzieję, że jeszcze zatęskni za sceną!

dn51pfu

Podziel się opinią

Share

dn51pfu

dn51pfu