Trwa ładowanie...
jerzy trela
MD
21-12-2021 14:11

Jerzy Trela jest ciężko chory. Dymna mówi, co dzieje się z aktorem

Jerzy Trela to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktor już kilka razy w życiu usłyszał od lekarzy, że ma raka. Choroba wróciła i, jak komentuje Anna Dymna, Trela przeżywa trudny czas.

Jerzy Trela zmaga się z chorobą nowotworowąJerzy Trela zmaga się z chorobą nowotworowąŹródło: AKPA, fot: AKPA
dj7dst6
dj7dst6

Jerzy Trela to wybitny polski aktor filmowy i teatralny. Ma na koncie pamiętne role w "Znachorze", "Autoportrecie z kochanką", "Quo vadis". W ostatnich latach rzadziej pojawia się na kinowych ekranach. W 2020 r. zobaczyliśmy go w serialu "Żywioły Saszy" i produkcji "Prawdziwe życie aniołów". W tym roku zagrał w "Ostatnim pożegnaniu", pracował też na planie serialu "Wielka woda", którego premiera przewidziana jest na 2022 r.

W serialu Netfliksa reżyserowanym przez Jana Holoubka, Trela zagra razem ze swoją wieloletnią przyjaciółką - Anną Dymną. Aktorka w najnowszej rozmowie z "Dobrym tygodniem" skomentowała, jak wygląda sytuacja Treli.

Zobacz: Mistrzowska kreacja Jerzego Treli

- Jurek jest bardzo chory i potrzebuje spokoju, by stoczyć tę trudną walkę. Kocham go, jest dla mnie mistrzem, bratem - przekazała Anna Dymna.

dj7dst6

Aktorka nie zdradziła więcej szczegółów. Zaznaczyła, że Trela jest dla niej bardzo ważną osobą i cieszy się, że mogli zagrać razem w jednej produkcji. Dodała też, że na pewno poświęci mu jeden z rozdziałów książki, która ma się ukazać w niedalekiej przyszłości.

Jerzy Trela zmaga się z nowotworami od wielu lat. W 2017 r. pisano o nawrocie choroby i operacji.

dj7dst6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj7dst6