Trwa ładowanie...
jessica alba
09-02-2013 10:42

Jessica Alba nienawidzi siłowni

Jessica Alba nienawidzi siłowni
d333ksw
d333ksw

Gwiazdy bardzo lubią podkreślać, że szczerze nie znoszą diet i wysiłku fizycznego, a ich doskonała figura jest zasługą wyłącznie znakomitej przemiany materii. Do tego grona dołączyła właśnie Jessica Alba, która w wywiadzie dla Women's Health opowiedziała o swoich sposobach na utrzymanie odpowiedniej wagi.

Czasami uprawiam sprint, ale muszę przyznać, że nienawidzę ćwiczyć w siłowni. Nie lubię wszystkiego, co należy powtarzać. Wolę ćwiczyć nie zastanawiając się nad niczym, niż spędzać czas w siłowni na powtarzaniu danych ćwiczeń. Głośna muzyka i ruch, to jest to - powiedziała.

Amerykańska aktorka, która niespełna dwa lata temu urodziła drugą córkę, zdradziła, że jej receptą na sukces jest... taniec.

Uwielbiam chodzić na lekcje tańca, to naprawdę świetna zabawa. Na przykład zajęcia hip-hopu połączone z zajęciami z Pilatesu. Uwielbiam tańczyć do bardzo głośnej muzyki. Dzięki temu udaje mi się zachować szczupłą sylwetkę - wyjaśniła.

d333ksw

Wierzycie, że jej szczupła figura nie jest zasługą drakońskich diet i długich godzin spędzonych na siłowni?

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

d333ksw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d333ksw