Trwa ładowanie...
d3c4160

Jessica Chastain wyszła za mąż!

Hollywoodzka gwiazda oraz włoski biznesmen, Gian Luca Passi de Preposulo, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub odbył się we Włoszech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Chastain wyszła za mąż!
(Getty Images)
d3c4160

Jak informują zachodnie media, Jessica Chastain i Gian Luca Passi de Preposulo pobrali się w sobotę 10 czerwca. Ślubna ceremonia odbyła się w willi pana młodego, która jest położona w małej, urokliwej miejscowości niedaleko Wenecji. Wyjątkowe miejsce wybrano również na wesele. Goście bawili się w pięknym zabytkowym pałacu.

Jak na hollywoodzką gwiazdę przystało, Jessica Chastain zorganizowała swój ślub z wielką pompą. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd i ludzi z kinematograficznej branży. Na uroczystości aktorki bawiły się m.in. Anna Hathaway i Emily Blunt. Dzień przed weselem odbyła się także impreza powitalna dla gości.

Aktorka i biznesmen są ze sobą od 2012 roku. Gian Luca Passi de Preposulo to włoski biznesmen związany z branżą modową.

d3c4160

Co ciekawe, jeszcze dwa lata temu Chastain zarzekała się w jednym z wywiadów, że "papierek" nie jest dla niej ważny i nie wie, czy chce wychodzić za mąż. Cieszymy się, że aktorka zmieniła zdanie i czekamy na więcej szczegółów z ceremonii!

attends "The Disappearance of Eleanor Rigby" photocall at the 67th Annual Cannes Film Festival on May 18, 2014 in Cannes, France. Getty Images
attends "The Disappearance of Eleanor Rigby" photocall at the 67th Annual Cannes Film Festival on May 18, 2014 in Cannes, France.

ZOBACZ TAKŻE: Jessica Chastain na Międzynarodowym Strajku Kobiet. Tak wygląda protest w Warszawie!

d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160