Trwa ładowanie...
diyoyxi

Jessica Simpson była molestowana jako dziecko. Po latach doszło do konfrontacji

Jessica Simpson miała 6 lat, gdy po raz pierwszy padła ofiarą złego dotyku. W najnowszym wywiadzie wyznała, że w końcu zdecydowała się na spotkanie z kobietą, która jej to zrobiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzice Jessiki zamietli sprawę pod dywan. Ich córkę molestowała znajoma dziewczyna
Rodzice Jessiki zamietli sprawę pod dywan. Ich córkę molestowała znajoma dziewczyna (Getty Images)
diyoyxi

Autobiograficzna książka "Open Book" trafi do sprzedaży 4 lutego, ale już od kilku dni jest o niej bardzo głośno. Jessica Simpson udostępniła fragmenty, w których opisuje swoje zmagania z alkoholizmem, uzależnieniem od leków, a także przyznała się do bycia ofiarą molestowania seksualnego. W nowym wywiadzie dla "People" opowiedziała, że po latach doszło do konfrontacji ze sprawczynią molestowania i wyjaśniła, dlaczego się na to zdecydowała.

Obejrzyj: Aktorka przez lata milczała. "Byłam naga, dyrektor związał mnie liną"

diyoyxi

- Potrzebowałam tej konfrontacji. To było ekstremalnie bolesne i nadal jest. To jest wciąż szokujące. Ta mała dziewczynka we mnie chciała zrobić to, co należy, nie wiedząc, jak się postawić i jak to zatrzymać – powiedziała 39-letnia Simpson.

- Czuję, że to, kim jestem, zostało zbudowane przez procesy i ból wynikający z molestowania. Pozwoliłam, by do tego doszło, więc czułam się sprawczynią wykorzystywania i ofiarą wykorzystywania. W tamtym czasie czułam hańbę, od 6. do 12. roku życia – dodała gwiazda, która przyznała, że nie mogła liczyć na pomoc rodziców. A przynajmniej nie w takim stopniu, jakiego by oczekiwała.

W książce Simpson opisała, że sprawczynią nadużyć była córka znajomych, u których przyszła gwiazda często nocowała.

diyoyxi

"Zaczynało się od łaskotania pleców, a później dochodziło do rzeczy, które były ekstremalnie niekomfortowe…" – pisała aktorka i piosenkarka.

Jessica miała wtedy zaledwie 6 lat, ale o przeżyciach z córką znajomych powiedziała dopiero jako 12-latka. Jedyną reakcją rodziców było to, że Jessica już nigdy nie musiała nocować z tamtą dziewczyną, ale też nigdy więcej o tym nie rozmawiali.

Podziel się opinią

Share

diyoyxi

diyoyxi
diyoyxi