Trwa ładowanie...
d2oy9um

Jessica Ziółek tajemniczo odpowiedziała na pytanie o ślub. Razem z Milikiem trzymają wszystkich w niepewności

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niedawno znowu media zaczęły intensywniej przyglądać się pięknej parze. Paparazzi przyłapali ich w jednym ze sklepów z biżuterią. Ziółek przerwała milczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nie mówią o swoim związku
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nie mówią o swoim związku (Instagram.com)
d2oy9um

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik to jedna z bardziej rozchwytywanych polskich par. Powodem tego mogą być nietypowe początki historii ich miłości. Para poznała się w centrum handlowym. Dzisiaj coraz więcej mówi się o ich ślubie.

Ziółek o krytyce WAGs: "Kiedyś z tym walczyłam. Bolało mnie to!"

Poznali się w jednym z centrów handlowych i Arkadiusz od razu wiedział, że to coś więcej niż przypadkowe spotkanie. - Miałam 16 lat. W centrum handlowym szukałam z mamą prezentu dla męża mojej siostry. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. Nie spodziewałam się, że ten przystojny chłopak odważy się, by do mnie podejść i poprosić o numer - opowiadała w "Gali" Jessica Ziółek.

d2oy9um

Mimo zachwytu piłkarzem, Ziółek nie dała mu numeru. Arkadiusz znalazł ją na Facebooku. Wtedy wszystko się zaczęło. Piękna modelka uległa zalotom Milika i dzisiaj są już razem od 6 lat. Obecnie oboje mieszkają we Włoszech. Milik gra we włoskim klubie Napoli, a Ziółek jest modelką z ambicjami - pragnie projektować ubrania. W wielu wywiadach powtarzała, że jej miejsce jest przy Arku. Przeprowadzka była dla niej oczywistością.

Ostatnie doniesienia na temat ich domniemanego ślubu nieco podkręciły temperaturę w polskim show-biznesie. Teraz to temat numer jeden. Niedawno para została przyłapana w jednym z warszawskich sklepów z biżuterią. W rozmowie z "Faktem" piękna WaG odniosła się do tych rewelacji.

d2oy9um

- Na razie wolałabym odmówić komentarza w tej sprawie, ale mogę Pana zapewnić, że skontaktuje się w odpowiednim momencie - powiedziała Ziółek.

d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um