ycipk-828pjt

Jest młodszy od teściowej o cztery lata. Michał i Ola Żebrowscy opowiadają o swoim związku

Choć Ola tego nie pamięta, znajomość zawarli, gdy ta miała 5 lat. Michał był wówczas 20-letnim młodzieńcem, który dopiero marzył o aktorstwie. Dziś to ona gra pierwsze skrzypce w związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żebrowski znał mamę żony jeszcze przed jej narodzinami
Żebrowski znał mamę żony jeszcze przed jej narodzinami (ONS.pl)
ycipk-828pjt

Aleksandra Adamczyk, bo tak brzmi panieńskie nazwisko żony sławnego aktora, mimo młodego wieku gra w związku pierwsze skrzypce. Małżeństwem są od czerwca 2009 r., a ślub wzięli zaledwie po roku narzeczeństwa. Ola miała wówczas 21 lat, a Michał 36.

Co zaskakujące, miłość przyszła w momencie, gdy Michał myślał, że zostanie wiecznym kawalerem.

- Małżeństwo przyszło do mnie w momencie, gdy myślałem: "trudno, nie wyszło. Będę samotnym aktorem. Nic, tylko palnąć sobie w głowę z samotności i frustracji - wspominał Żebrowski w "Dzień Dobry TVN".

ycipk-828pjt

*Zobacz też: Żona Żebrowskiego zrobi międzynarodową karierę w biznesie? *

Ola nie pamięta pierwszych spotkań z Żebrowskim, bo była małym brzdącem. Zapamiętała go jednak jako 18-letnia dziewczyna, która pomagała mu w angielskim. Przyznaje jednak, że sława w żaden sposób jej nie zaimponowała.

- Nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, był dla mnie starym dziadem.

ycipk-828pjt

Michał mówi do Oli mamy po imieniu, bo dzielą ich tylko cztery lata różnicy. Jak twierdzi, jego małżonka natomiast zawsze była dojrzała, bo wychowywała się w dużej rodzinie z siedmiorgiem rodzeństwa. Imponuje mu także to, że w przeciwieństwie do fanek, Ola nigdy nie widziała filmów z jego udziałem, a do jego sławy miała stosunek co najmniej... mocno zdystansowany.

Para udowadnia, że sława i wiek to rzeczy drugorzędne, a to, co wpływa na jakość związku, to podobieństwo charakterów. Oboje wolą ciszę i spokój od zgiełku miasta. Mieszkają w uroczym domu i częściej niż w centrum Warszawy, fani mogą podziwiać ich na Instagramie, gdzie żona Michała prowadzi ich profil.

ycipk-828pjt
ycipk-828pjt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-828pjt