Trwa ładowanie...

Jest oświadczenie Marcinkiewicza ws. alimentów. "Olchowicz od 2010 roku jest na moim utrzymaniu"

Były premier odpowiedział na wywiad Izabeli Olchowicz, którego udzieliła w "Super Expressie". Kobieta oświadczyła, że Marcinkiewicz zalega jej z alimentami w wysokości 12 tys. zł. Swoją wersję wydarzeń polityk przedstawił na swoim oficjalnym facebookowym profilu. Reakcje internautów są bezbłędne.

Share
Jest oświadczenie Marcinkiewicza ws. alimentów. "Olchowicz od 2010 roku jest na moim utrzymaniu"
Źródło: Agencja Gazeta
d4ateg9

Kilka dni temu odbyła się kolejna rozprawa sądowa pomiędzy Kazimierzem Marcinkiewiczem a Izabelą Olchowicz. Polityk wnioskował o zmniejszenie alimentów z 5 tys. do 2 tys. zł, które zgodnie z wyrokiem sądu powinien płacić byłej żonie. W tym samym czasie na łamach "Super Expressu" pojawił się wywiad z aspirującą poetką, która wyjawiła, że były premier zalega z wypłatami alimentów. Zdaniem Olchowicz "dług" Marcinkiewicza wynosi już 12 tys. zł.

Do całej sytuacji były premier postanowił odnieść się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Polityk podał, że w br. Olchowicz otrzymała od niego 35 000, czyli dokładnie 5 tys. zł miesięcznie - sumę zgodną z wyrokiem sądu.

d4ateg9

- Oświadczam, że Iza Olchowicz jest od 2010 roku na moim wyłącznym utrzymaniu, choć nie żyjemy już wspólnie od ponad 4 lat. W tym roku otrzymała już ode mnie 35.000 złotych. Nie rozumiem dlaczego systematycznie i bez opamiętania szkaluje mnie przy pomocy tego samego szmatławca - napisał Marcinkiewicz. [Zachowano oryginalną pisownię]

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Komentujący w zdecydowanej większości stanęli za Marcinkiewiczem, nazywając Olchowicz m.in. pasożytem. Facebookowicze nie mogli też zrozumieć, dlatego polityk musi utrzymywać byłą partnerkę, z którą nie ma dzieci. Znaleźli się też tacy, którzy przyznali, że na taki los Marcinkiewicz sobie zasłużył, zostawiając żonę dla młodszej kochanki.

ZOBACZ TAKŻE: Isabel w studio Telewizji WP - jak dziś wygląda?

d4ateg9

Podziel się opinią

Share
d4ateg9
d4ateg9