Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
Popek

Jest szansa na uratowanie wzroku fanki Popka z wytatuowanymi oczami. Podjęta będzie heroiczna walka

Historia młodej kobiety poruszyła całą Polskę. Fanka popularnego rapera Popka postanowiła naśladować swojego idola i zapragnęła mieć oczy o czarnych białkach. Skutki zabiegu, któremu się poddała, okazały się tragiczne. Jest jednak szansa na ratunek. Jaka?

Share
Jest szansa na uratowanie wzroku fanki Popka z wytatuowanymi oczami. Podjęta będzie heroiczna walka
Źródło: Instagram.com
d47mkfe

Od dłuższego czasu historią Anoxi_Cime żyją internauci. Dziewczynna poddając się zabiegowi wstrzyknięcia tuszu w celu osiągnięcia efektu czarnych białek, doprowadziła do tego, że może stracić wzrok. Na chwilę obecną nie widzi na jedno oko, to samo grozi jej w przypadku drugiego.

Okazuje się, że nie wszystko stracone. Znalazł się okulista, który chce podjąć próbę ratowania wzroku młodej dziewczyny. Chodzi o dr. Jerzego Szaflika, który chce pomóc całkowicie bezpłatnie.

d47mkfe

- To tragiczna sprawa. Wzroku powinniśmy strzec jak przysłowiowego oka w głowie – przestrzega prof. J. Szaflik i dodaje: - Nie wolno dokonywać żadnych eksperymentów kosmetycznych czy jakichkolwiek innych. Trzeba nieustannie kontrolować wzrok i leczyć oczy, jeśli wystąpią jakieś nieprawidłowości. Oczy są naszym największym skarbem. Zawsze trzeba o tym pamiętać.

I choć Anoxi sama przyznaje, że tylko cud może przywrócić sprawność, być może słynnemu okuliście uda się uratować przynajmniej w części zdolności widzenia.

Myślicie, że uda się pomóc Anoxi?

d47mkfe

Podziel się opinią

Share
d47mkfe
d47mkfe