Trwa ładowanie...
d334u8c

Jest wzorem dla Allana. Marcin Najman trenuje boks z synem Górniak

Allan Krupa artystyczną, wrażliwą duszę odziedziczył po mamie. Syn Edyty Górniak też tworzy muzykę i nie wygląda na nastolatka, który lubi się bić. Nic bardziej mylnego! Allan zaczął boksować, a jego trenerem został Marcin Najman.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak z synem
Edyta Górniak z synem (ONS.pl)
d334u8c

Edyta Górniak i Marcin Najman przyjaźnią się od wielu lat. To pod wpływem znajomego swojej mamy, Allan postanowił trenować boks. Dziś syn gwiazdy nabiera krzepy od jego okiem, a piosenkarka cieszy się, że znalazła odpowiedniego mężczyznę, który stanie się dla niego wzorem.

- Allan to bardzo ambitny i twardy chłopak. Faktycznie przyjechał do mnie ze swoją mamą na trening. Połknął bakcyla. Edytka przysyła mi czasem filmy z jego treningów. Chłopak naprawdę daje radę! - powiedział Najman w rozmowie z "Super Expressem". - Boks znakomicie kształtuje charakter. Na pewno Allan będzie wielkim oparciem dla swojej mamy. Tego jemu i jego mamie życzę! Allan będzie twardym mężczyzną! - podsumowuje bokser.

Tabloid zapewnia, że Edyta cieszy się, że Allan ma w końcu jakiś męski autorytet. - Marcin jest wzorem dla mojego syna - wyznaje zadowolona Górniak. Czy Najman to rzeczywiście dobry wzór do naśladowania w sporcie?

d334u8c
23-11-2017
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
23-11-2017 foto: Daniel Wysocki/ONS
Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Edyta Górniak boi się o syna. Wróci do Polski?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d334u8c

Podziel się opinią

Share

d334u8c

d334u8c