Trwa ładowanie...

Jest wzorem dla Allana. Marcin Najman trenuje boks z synem Górniak

Allan Krupa artystyczną, wrażliwą duszę odziedziczył po mamie. Syn Edyty Górniak też tworzy muzykę i nie wygląda na nastolatka, który lubi się bić. Nic bardziej mylnego! Allan zaczął boksować, a jego trenerem został Marcin Najman.

Jest wzorem dla Allana. Marcin Najman trenuje boks z synem GórniakŹródło: ONS.pl
d1xcb3z
d1xcb3z

Edyta Górniak i Marcin Najman przyjaźnią się od wielu lat. To pod wpływem znajomego swojej mamy, Allan postanowił trenować boks. Dziś syn gwiazdy nabiera krzepy od jego okiem, a piosenkarka cieszy się, że znalazła odpowiedniego mężczyznę, który stanie się dla niego wzorem.

- Allan to bardzo ambitny i twardy chłopak. Faktycznie przyjechał do mnie ze swoją mamą na trening. Połknął bakcyla. Edytka przysyła mi czasem filmy z jego treningów. Chłopak naprawdę daje radę! - powiedział Najman w rozmowie z "Super Expressem". - Boks znakomicie kształtuje charakter. Na pewno Allan będzie wielkim oparciem dla swojej mamy. Tego jemu i jego mamie życzę! Allan będzie twardym mężczyzną! - podsumowuje bokser.

Tabloid zapewnia, że Edyta cieszy się, że Allan ma w końcu jakiś męski autorytet. - Marcin jest wzorem dla mojego syna - wyznaje zadowolona Górniak. Czy Najman to rzeczywiście dobry wzór do naśladowania w sporcie?

23-11-2017
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
23-11-2017 foto: Daniel Wysocki/ONS Źródło: ONS.pl
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Edyta Górniak boi się o syna. Wróci do Polski?

d1xcb3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xcb3z