Trwa ładowanie...

#JESTEM. Szczególny utwór i szczególna akcja. Zwrócenie się o pomoc jest czymś zupełnie naturalnym

Młody wokalista i TikToker znany jako Adaś. promuje internetową akcję #JESTEM, wspierającą działalność Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Wszystko zaczęło się od jego utworu "Dessous". Odzew ze strony słuchaczy przerósł jego najśmielsze oczekiwania. Teraz chce ich wesprzeć i rusza ze specjalną akcją.

Adaś oddaje słuchaczom wyjątkowy utwórAdaś oddaje słuchaczom wyjątkowy utwórŹródło: Materiały prasowe
d4kh54s
d4kh54s

"Dessous" to utwór Adama znanego pod pseudonimem "adaś." Błyskawicznie stał się viralem na TikToku. Tekst skłonił wielu młodych ludzi do otwartego mówienia o swoich problemach psychicznych. Jednak Adaś., nagrywając piosenkę nie miał świadomości, że może mieć realny wpływ na poszerzenie wiedzy swoich obserwatorów w zakresie zdrowia psychicznego, uświadamiając młodzieży, że zwrócenie się o pomoc jest czymś zupełnie naturalnym.

Obecnie w serwisie Spotify piosenkę odtworzono ponad 5 milionów razy. Do trendu na TikToku dogrywają się setki ludzi, którzy już nie boją się powiedzieć, że mają czarne myśli. Adaś. od momentu premiery piosenki otrzymał mnóstwo wiadomości prywatnych od osób, które dzieliły się z nim swoimi historiami. Artysta postanowił popularność utworu przekuć w coś dobrego.

Do piosenki wyprodukowany został teledysk, z którego dochód zostanie przeznaczony na działalność Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Wraz z jego publikacją uruchamiamy akcję społeczną w social mediach pod hasłem #JESTEM, która ma na celu uświadomić młodym ludziom, że nie są osamotnieni w swoich problemach, a proszenie o pomoc w tym zakresie nie jest powodem do wstydu.

Poprzez akcję #JESTEM inicjatorzy chcą wykorzystać kanały social media, takie jak Instagram i TikTok, które obecnie na co dzień towarzyszą młodym ludziom w ich życiu, aby uświadomić ich, że żadna osoba nie jest osamotniona w swoich problemach. Jest nas więcej i nie boimy się o tym mówić głośno - mówią.

d4kh54s

Ważnym aspektem akcji jest pokazanie, że funkcjonują miejsca, do których każdy z nas może zwrócić się o pomoc, gdy tylko tego potrzebuje. Chcemy, aby każdy, kto weźmie udział w akcji, na kartce papieru z jednej strony napisał #JESTEM… Natomiast na drugą stronę kartki każdy może przelać swoje myśli oraz uczucia. Przykłady:

#JESTEM… tylko człowiekiem

#JESTEM… taki jak Ty

#JESTEM… człowiekiem z problemami

d4kh54s

#JESTEM… tu dla Ciebie - 116 111 telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Za pomocą hashtaga #JESTEM możemy dodać otuchy innym, którym brakuje odwagi albo borykają się z uczuciem wstydu z powodu myśli, które kryją się w ich głowach, a z którymi nie potrafią sobie poradzić. My też jesteśmy i też mamy podobne problemy. Pokażmy, że jest nas więcej i jesteśmy razem!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4kh54s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kh54s