Trwa ładowanie...
d133cki

Jim Carrey: fani przerażeni zdjęciem, które aktor zamieścił w sieci

Popularny aktor opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie, które mocno zaniepokoiło jego fanów. Co się dzieje z komediowym gwiazdorem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jim Carrey
Jim Carrey (ONS.pl)
d133cki

Znany z wielu komediowych ról aktor postanowił złożyć swoim fanom świąteczne życzenia, publikując na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z małym króliczkiem i marchewką. Użytkownicy Twittera skupili się jednak na czymś zupełnie innym, niż sympatyczny gest hollywoodzkiego gwiazdora. Zdaniem niektórych internautów, wygląd Jima Carreya jest bardzo "niepokojący".

   Twitter
(Twitter)

- Trudne chwile w życiu osobistym odbiły się na jego zdrowiu. Jasne, Jim ma już 55 lat i trudno, żeby się nie postarzał, ale widziałem zdrowiej wyglądających 55-latków - skomentował dziennikarz portalu Unilad.co.uk.

d133cki

- Musiałem patrzeć na to zdjęcie 5 minut, zanim do mojego mózgu dotarło, że to Jim Carrey - napisał jeden z internautów.

- Jim Carrey wygląda bardzo staro i to smutne - zauważył inny.

Użytkownicy Twittera niemal od razu skojarzyli kondycję aktora z problemami, z jakimi boryka się od 2015 roku. Wtedy to jego była dziewczyna, Cathriona Wright, popełniła samobójstwo. Kobieta przedawkowała silne leki na receptę. Carrey rozstał się z nią trzy dni wcześniej. We wrześniu 2016 były mąż Wright złożył pozew przeciwko aktorowi, oskarżając go o to, że przyczynił się do jej śmierci.

d133cki

Okazuje się jednak, że wytłumaczenie dla "niepokojącego" wyglądu Jima Carreya może być mniej dramatyczne, niż się wszystkim początkowo wydawało. Aktor przygotowuje się obecnie do roli w filmie dokumentalnym o życiu filozofa i etnobotanika, Terence'a McKenny'ego, który fascynował się występującymi w naturze środkami halucynogennymi. Odbywał za ich pomocą "międzywymiarowe podróże". Carrey przyznał, że w ramach przygotowania do roli zażył 5 gramów grzybków halucynogennych i spędza dużo czasu na łonie natury.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d133cki

Podziel się opinią

Share
d133cki
d133cki