Trwa ładowanie...
d3wsmus
Jim Carrey stanie przed sądem! Aktor odpowie za śmierć swojej partnerki!
News
Wojciech Chentkiewicz

Jim Carrey stanie przed sądem! Aktor odpowie za śmierć swojej partnerki!

Jim Carrey pozwany! Popularny aktor odpowie za śmierć swojej 30-letniej partnerki Cathriony White. Kobieta przed rokiem popełniła samobójstwo, połykając sporą dawkę lekarstw na receptę. Teraz mąż White – Mark Burton - oskarża Carreya o wykupienie silnych medykamentów na fałszywe nazwisko i tuszowanie dowodów swojej winy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3wsmus

Jak donosi „Los Angeles Times”, oskarżenie Jima Carreya zostało oficjalnie wniesione w poniedziałek po południu. Mark Burton uważa, że aktor dostarczył jego żonie lekarstwa, wykupując je pod fałszywym nazwiskiem, a po śmierci kobiety we wrześniu 2015 roku robił wszystko, by ukryć swój udział w śmierci Cathriony White.

Będziemy starać się o to, by prokuratura w Los Angeles rozpoczęła dochodzenie w sprawie udziału Jima Carreya w śmierci pani White – ujanwił na Twitterze adwokat Burtona – Michael Avenatti.

d3wsmus

To straszny wstyd. Są pewne momenty w życiu, kiedy trzeba wstać i bronić swojego honoru przed złem tego świata – napisał w oficjalnym oświadczeniu aktor. Tym samym odcina się on zarzucanych mu czynów:

_Nie będę tolerować wykorzystywania mojej osoby i kobiety, którą kochałem. Problemy Cat zaczęły się na długo przed tym, zanim ją poznałem. Tragiczny koniec tej historii był niestety poza kontrolą. _

Cathriona White i Mark Burton pobrali się w styczniu 2013 roku. Ceremonia odbyła się w Las Vegas. Kobieta nawiązała podobno romans ze starszym od siebie Jimem Carreyem jeszcze przed wyjściem za mąż. Wiele wskazuje na to, że White miała w planach złożyć wniosek o rozwód.

Jim Carrey East News
Jim Carrey (East News)

Opakowania po pigułkach zażytych przez Cathrione były wypisane na fikcyjne nazwisko - Arthur King. Według raportu lekarskiego w ciele denatki znaleziono takie substancje chemiczne jak propranolol, zolpidem, oksykodon i oksymorfon. White pozostawiła list pożegnalny. Wynika z niego, że kobieta popełniła samobójstwo po tym, jak jej związek z Carreyem rozpadł się.

d3wsmus

Burton chce, by Carrey odpowiedział za śmierć jego żony. Zdaniem mężczyzny komik nie tylko zakupił nielegalnie silne leki, ale także zacierał ślady swojej winy. Burton sądzi również, że Carrey miał obsesję na punkcie kochanki – manipulował ją oraz obserwował przez zainstalowane w posiadłości kamery. Mąż White chce także oskarżyć lekarza Carreya, twierdząc, że był on zaangażowany w spisek udostępnienia gwiazdorowi silnych leków. Co teraz grozi aktorowi? Nawet jeśli uda mu się uniknąć kary pozbawienia wolności, powinien on liczyć się z poważnymi konsekwencjami finansowymi.

d3wsmus

Podziel się opinią

Share
d3wsmus
d3wsmus