Trwa ładowanie...
d2jvol2

Joanna Brodzik pokazała zdjęcie sprzed 28 lat. Aż trudno ją rozpoznać

Joanna Brodzik dziś jest popularną aktorką. Głownie kojarzona jest z seriali "Kasia i Tomek", "Magda M" czy "Graczykowie". Te produkcje przyniosły jej sławę. Razem z noworocznymi życzeniami opublikowała swoje zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką. Poznalibyście?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik wrzuciła na swój profil z czasów, kiedy była nastolatką.
Joanna Brodzik wrzuciła na swój profil z czasów, kiedy była nastolatką. (Materiały prasowe)
d2jvol2

Czas, kiedy kończy się stary rok i rozpoczyna nowy wielu ludzi skłania do refleksji nad życiem. Tak też było w przypadku Brodzik, która opublikowała zdjęcie z przeszłości. Fotografia została wykonana w 1990 r. Na zdjęciu znajduje się młoda aktorka, która jest zupełnie niepodobna do siebie. Ma inny kolor włosów i widoczny jest charakterystyczny grymas twarzy, najprawdopodobniej wywołany promieniami słonecznymi.

Joanna Brodzik w opublikowanym poście napisała obszerny post odnoszący się do ludzkiej egzystencji. - Zbliżający się nowy rok, to dla wielu z nas nowy początek. Gdy o tym myślę, przypomina mi się wspaniała opowieść o dwóch gąsienicach. Siedzą sobie na liściu i nagle jedna mówi do drugiej: "Słyszałam, że niedługo będziemy musiały zamknąć się w jakiejś ciasnej, ciemnej przestrzeni. To będzie nasz koniec". A druga na to: "Wiesz, ja też słyszałam, że zamkną nas w ciasnej, ciemnej przestrzeni, ale podejrzewam, że potem możemy rozwinąć się w pięknego motyla i to będzie dla nas nowy początek"

d2jvol2

W dalszej części kontynuowała. - Ta historia dobrze obrazuje relatywność spojrzeń na dany odcinek życia, ale i czasu. Jeśli przyjmujemy perspektywę „każdy koniec jest początkiem”, który jest poszukiwaniem równowagi i głębokiego zrozumienia tego, co nas wypełnia i otacza – szczęście będzie dla nas na wyciągnięcie ręki. Bo szczęście jest świadomością. I tej świadomości bycia szczęśliwym, każdego dnia w nadchodzącym 2018 roku - życzę Wam z całego serca!

Poznalibyście Joannę Brodzik na starej fotografii?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2jvol2

Podziel się opinią

Share

d2jvol2

d2jvol2