ycipk-u4sor8

Joanna Brodzik zachwyca się nowym samochodem. Nadała mu nawet imię

Aktorka od dawna uchodzi za miłośniczkę włoskiej motoryzacji. Rok temu w biały dzień rozbiła alfę romeo, teraz jest dumną posiadaczką miejskiego fiata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik jest dumną posiadaczką Fiata 500X
Joanna Brodzik jest dumną posiadaczką Fiata 500X (Instagram.com)
ycipk-u4sor8

Felix, Feluś, Felek - tak o swoim ukochanym Fiacie 500X mówi Joanna Brodzik. Jak sama twierdzi, Felek kilka miesięcy temu "dołączył do rodziny" i od tego czasu nie może się go nachwalić na Instagramie.

- Dwudzielny bagażnik daje radę, mieści spokojnie bagaż na weekendowy wyjazd za miasto i dwie niezłożone "całkiem dorosłe" hulajnogi - zachwycała się aktorka, która nie ukrywa, że należy do zwolenników automatycznej skrzyni biegów. - Manual jest jak pralka Frania, a automat to dowód na postęp cywilizacji - żartowała w najnowszym wpisie.

ycipk-u4sor8

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku aktorka rozbiła samochód Alfa Romeo Giulietta. Ok. 12:30 u zbiegu alei Rzeczpospolitej z Hlonda w Warszawie przejechała przez wysepkę, zniszczyła znak, przejechała przez pasy i zatrzymała się na słupkach. Wymuszając pierwszeństwo na kierowcy Toyoty RAV4, spowodowała kolizję.

Brodzik została wtedy ukarana mandatem w wysokości 450 zł oraz otrzymała 6 punktów karnych.

ycipk-u4sor8

Przed Giuliettą, która podobno była pożyczona, i Fiatem 500X, aktorka jeździła m.in. Fiatem 500. Jej najnowszy ulubieniec kosztuje ok. 70 tys. zł.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4sor8

ycipk-u4sor8
ycipk-u4sor8