Trwa ładowanie...
joanna horodyńska
03-07-2016 18:49

Joanna Horodyńska: "Jeśli nie zostanę mamą, nie umrę z tego powodu"

Sukcesy zawodowe nie zawsze idą w parze z prywatnymi. Przekonała się o tym Joanna Horodyńska.

Joanna Horodyńska: "Jeśli nie zostanę mamą, nie umrę z tego powodu"Źródło: ONS.pl
d4c8204
d4c8204

Od dłuższego czasu mówi się o problemach zdrowotnych popularnej stylistki. Ona sama w jednym z wywiadów przyznała, że ma przez to kłopoty z zajściem w ciążę, o której marzy od dawna. 40-latka nie ukrywa, że zaczęła myśleć o dziecku, odkąd znalazła odpowiedniego mężczyznę.

Mam kogoś, kto jest moim partnerem i przyjacielem. A przede wszystkim dobrym człowiekiem. Kocha operę, tak jak ja, świetnie gotuje i cały czas mnie rozśmiesza. A śmiech w związku jest tak ważny jak seks. On nie pochodzi z Polski i może dlatego akceptuje mnie i mój dziwny styl - zdradziła.

Zapewnia jednak, że jest przygotowana na to, że jej marzenie nigdy się nie spełni. Na szczerą wypowiedź zdobyła się w programie Natalii Hołowni "Studio Gala".

d4c8204

Miałam taki moment, że mogłam to zrobić, miałam odpowiedniego partnera. Ale jakoś to się nie poskładało. Dzisiaj być może jest już trochę za późno. Czytam o sobie: "Samotna, stara kobieta. Umrze w samotności. Nikt jej nie poda nawet szklanki wody!". Ja to sobie poukładałam. Jeśli nie zostanę mamą, to nie umrę z tego powodu - powiedziała.

Spodziewaliście się po niej takiego wyznania?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d4c8204
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c8204