Joanna Jabłczyńska już po ślubie?

Ostatnio Joanna Jabłczyńska robiąc zakupy została przyłapana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Jak podaje "Życie na gorąco", para nie szczędziła sobie czułości i widać było, że nie są sobie obojętni. Jednak to co przykuło uwagę, to niemal identyczne obrączki na na ich serdecznych palcach. Czy to wskazuje na to, że gwiazda serialu "Na Wspólnej" wyszła właśnie za mąż?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska (AKPA)

Jeśli potwierdzi się, że Jabłczyńska została mężatką, będzie to spore zaskoczenie. Tym bardziej, że patrząc na zdjęcia z ostatnich imprez, trudno dostrzec na jej dłoni obrączkę. Aktorka również na ściankach pojawiała się sama, ewentualnie ze znajomymi z planów filmowych.

ONS.pl
Podziel się

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów aktorka i radca prawny opowiadała, że jej mama często jej wypomina, że rówieśniczki mają już mężów i dzieci. - Wypadałoby pomyśleć i o tym - powiedziała. Jednak pytana, czy właśnie wyszła za mąż, wyraźnie zaprzeczała, starając się zmienić temat rozmowy, jakby chciała coś ukryć. Czy gwieździe TVN-u udało się uchować swój ślub w tajemnicy?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.