Trwa ładowanie...

Joanna Jarmołowicz w ciąży. Opublikowała zdjęcie z teściową

Joanna Jarmołowicz jakiś czas temu pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka będzie miała dziecko z bratem Antka Królikowskiego, Janem Królikowskim. Teraz pozuje ze swoją przyszłą teściową.

Share
Joanna Jarmołowicz w ciąży. Opublikowała zdjęcie z teściową
Źródło: East News, Fot: East News
d8zaez5

Rodzina Królikowskich jest bardzo dobrze znana polskim widzom. Jan Królikowski, syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego jest w związku z Joanną Jarmołowicz. Młoda aktorka pochwaliła się ostatnio informacją, że razem ze swoim ukochanym spodziewają się dziecka. Co ciekawe, wcześniej spotykała się z Antkiem Królikowskim.

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

"Kochani dostaje mnóstwo pytań czy jestem w ciąży .Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą" - napisała na Instagramie i zaspokoiła ciekawość fanów.

d8zaez5

Tym razem Jarmołowicz na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą partnera. Zdaje się, że utrzymuje bliskie i bardzo dobre relacje z przyszłą teściową. "Widać, że tworzą rodzinkę. Pani Asiu i pani Małgosiu", "Jakbym miała taką cudowną kobietę za teściową, to też byłabym szczęśliwa" - piszą internauci i nie szczędzą komplementów. Obie wyglądają zajwiskowo!

Panie uczestniczyły w "Wielkim Teście o Policji", który emitowany był na antenie TVP.

d8zaez5

Podziel się opinią

Share
d8zaez5
d8zaez5