Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dostali propozcyję nie do odrzucenia. Co z dziećmi?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Teraz mają poważny dylemat. Czeka ich trudna decyzja.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dostali propozcyję nie do odrzucenia. Co z dziećmi?Źródło: East News, fot: East News
d339xxv
d339xxv

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo zgranym małżeństwem. Obydwoje udzielają się medialnie, nie wchodząc sobie w drogę. To rzadkość w polskim show-biznesie. Doskonale łączą życie prywatne z zawodowym.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Maciej Dowbor znany jest widzom z prowadzenia polsatowskiego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz kuszącą ofertę dostała żona gwiazdora, Joanna Koroniewska.

Produkcja Polsatu chciałaby, aby aktorka wzięła udział w dwunastej edycji programu.

d339xxv

- Występ Joanny bez wątpienia dodałby smaczku całemu show. I na pewno przyciągnął nowych widzów. Dlatego aktorka jest gorąco namawiana do udziału - zdradza w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników Polsatu.

Jeśli wierzyć plotkom, to nie pierwszy raz, kiedy producenci składają Joannie tę ofertę. Jednak aktorka nie chce spotykać się z mężem w pracy. Przekonać mogą ją pieniądze.

- Producenci show są gotowi zapłacić jej specjalną stawkę - zdradził tygodnikowi pracownik Polsatu.

Pozostaje tylko pytanie, kto zajmie się z dziećmi, jeżeli Koroniewska przyjmie propozycję. Małżeństwo wychowuje dwie córeczki, Janinę i Helenę.

d339xxv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d339xxv