Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uwielbiają publiczne kłótnie. Ich ostatnia potyczka słowna rozbawiła internautów

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą udany związek od 11 lat. Ostatnio kłócili się na Instagramie. Nam to jednak bardziej przypominało docinki starego dobrego małżeństwa.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uwielbiają publiczne kłótnie. Ich ostatnia potyczka słowna rozbawiła internautówŹródło: Instagram.com
d3urm8i
d3urm8i

Joanna Koroniewska (41 lat) i Maciej Dowbor (40 lat) są ze sobą już ponad 11 lat. Mają dwie córki: Janinę (ur. 2009) oraz Helenę (ur. 2018). W 2014 r. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się.

Oboje prowadzą aktywne życie w mediach społecznościowych. Ostatnio Joanna Koroniewska postanowiła pośmiać się z męża, nazywając go ponurakiem na zdjęciu sprzed lat. Dodała, że Maciej miał bardzo "pucułowatą buźkę".

Maciej nie pozostał żonie dłużny: "Joanna Koroniewska twierdzi, że ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu, że internet nie zapomina. Tak — ta dużo starsza pani na zdjęciu obok mnie to nie żadna ciotka, tylko moja małżonka... wiele lat temu. Swoją drogą, jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał".

d3urm8i

Na nowy post Joanny Koroniewskiej nie musieliśmy długo czekać. Aktorka opublikowała zdjęcie męża z mamą Katarzyną Dowbor w blond czuprynie. Czy to był cios poniżej pasa? Niewątpliwie, ponieważ Maciej udostępnił na Instagramie kolejne zdjęcie żony z podpisem: "Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą czy może kolejność była odwrotna?"

Tym postem mąż zdenerwował Joasię, która wstawiła kolejne zdjęcie Macieja sprzed lat. Stwierdziła, że to "życzliwi" znajomi podesłali jej fotografię.

Potyczka między Joanną Koroniewską a Maciejem Dowborem przypomina nam docinki starego dobrego małżeństwa. Wam również?

d3urm8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3urm8i