Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska na zdjęciu z Katarzyną Dowbor: "To Kobieta przez duże K"

Joanna Koroniewska często dokumentuje w mediach społecznościowych, co się u niej dzieje. Ostatnio spotkała się z Katarzyną Dowbor, którą komplementowała na instagramowym profilu.

Joanna Koroniewska na zdjęciu z Katarzyną Dowbor: "To Kobieta przez duże K"Źródło: ONS.pl
d3n9lwi

Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska prowadzi bardzo aktywne życie w social mediach. Często wraz z mężem Maciejem Dowborem przekomarza się na oczach obserwatorów. Widać, że oboje mają cięte poczucie humoru i nie rezygnują z żadnej możliwości, by pośmiać się z tej drugiej strony.

Joanna Koroniewska świetnie się dogaduje z teściową, Katarzyną Dowbor. Obie panie spotkały się ostatnio na brunchu, jak to określiła aktorka. W poście na instagramowym profilu nie zabrakło pochwał pod adresem prezenterki programu "Nasz nowy dom":

d3n9lwi

"Maciej Dowbor na delegacji, więc na brunchu spotkałam się z Kobietą przez duże K. Zbieżność nazwisk przypadkowa. Ona — atrakcyjna, On znacznie traci przy bliższym poznaniu. Jej dowcip, poczucie humoru jest nie do podrobienia. On, ma więcej dystansu do innych, mniej nie do siebie. A jakie TA KOBIETA ma serce? On na pewno ma je wytrenowane, a to też w pewnym wieku ma duże znaczenie. Jedno ich łączy — MIŁOŚĆ... do mnie rzecz jasna, bo jak można mnie nie kochać?!!".

Postu nie przeoczyła Katarzyna Dowbor, pisząc komentarz: "Dziękuję Kochana Córeczko za spotkanie i komplementy! Tylko, dlaczego mnie nie oznaczyłaś?".

Koroniewska od razu odpisała: "Aaaa, bo to miała być zagadka".

Jak wam się podobają rodzinne wymiany zdań przez rodzinę Dowborów?

d3n9lwi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9lwi