Trwa ładowanie...
d44dpz5

Joanna Koroniewska na zdjęciu z Katarzyną Dowbor: "To Kobieta przez duże K"

Joanna Koroniewska często dokumentuje w mediach społecznościowych, co się u niej dzieje. Ostatnio spotkała się z Katarzyną Dowbor, którą komplementowała na instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska komplementuje teściową
Joanna Koroniewska komplementuje teściową (ONS.pl)
d44dpz5

Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska prowadzi bardzo aktywne życie w social mediach. Często wraz z mężem Maciejem Dowborem przekomarza się na oczach obserwatorów. Widać, że oboje mają cięte poczucie humoru i nie rezygnują z żadnej możliwości, by pośmiać się z tej drugiej strony.

Joanna Koroniewska świetnie się dogaduje z teściową, Katarzyną Dowbor. Obie panie spotkały się ostatnio na brunchu, jak to określiła aktorka. W poście na instagramowym profilu nie zabrakło pochwał pod adresem prezenterki programu "Nasz nowy dom":

d44dpz5

"Maciej Dowbor na delegacji, więc na brunchu spotkałam się z Kobietą przez duże K. Zbieżność nazwisk przypadkowa. Ona — atrakcyjna, On znacznie traci przy bliższym poznaniu. Jej dowcip, poczucie humoru jest nie do podrobienia. On, ma więcej dystansu do innych, mniej nie do siebie. A jakie TA KOBIETA ma serce? On na pewno ma je wytrenowane, a to też w pewnym wieku ma duże znaczenie. Jedno ich łączy — MIŁOŚĆ... do mnie rzecz jasna, bo jak można mnie nie kochać?!!".

Postu nie przeoczyła Katarzyna Dowbor, pisząc komentarz: "Dziękuję Kochana Córeczko za spotkanie i komplementy! Tylko, dlaczego mnie nie oznaczyłaś?".

Koroniewska od razu odpisała: "Aaaa, bo to miała być zagadka".

Jak wam się podobają rodzinne wymiany zdań przez rodzinę Dowborów?

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5