Trwa ładowanie...
dk1k3at

Joanna Koroniewska pokazała się bez grama makijażu. Chciała zagrać na nosie paparazzi

Całkiem niedawno Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor zostali rodzicami drugiej córeczki. Na chwilę obecną aktorka swój czas poświęca macierzyństwu. I z tego, co można zauważyć, wygląda doskonale i jest szczęśliwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niewiele osób ma odwagę by pokazać zdjęcie bez make upu.
Niewiele osób ma odwagę by pokazać zdjęcie bez make upu. (ONS.pl)
dk1k3at

Aktorka korzysta z mediów społecznościowych i tam utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Dzieli się fotkami z życia zawodowego i prywatnego.

Ostatnio opublikowała fotkę bez makijażu ze spaceru z córeczką. Przy okazji żaliła się, że nie może zaznać odrobiny spokoju, ponieważ paparazzi czyhają na każdym kroku. - "Dzisiejszy spacerek. Piękna pogoda słoneczko. I nieoczekiwany zwrot akcji - Pan Paparazzi. Człowiek chce tu odpocząć, a mu siedzą na ogonie - dobrze, że są media społecznościowe to może już tych zdjęć nikt nie kupi" - napisała na Instagramie.

Internauci jednogłośnie komplementowali Koroniewską. - "I w każdym wydaniu piękna", "Joasiu super wyglądasz nie martw się", "E tam, pięknie bez makijażu", "Nie ma powodu do przejmowania się", "W każdym wydaniu jesteś piękna", "Pięknie Pani wygląda" – czytamy w komentarzach.

dk1k3at

Trudno się dziwić, rzeczywiście wygląda kwitnąco. Dla porównania na profilu można zobaczyć zdjęcia w pełnym makijażu.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy wypowiadają wojnę hejterom! "Hejt jest mega ułatwiony w dzisiejszych czasach"

dk1k3at

Podziel się opinią

Share

dk1k3at

dk1k3at