Trwa ładowanie...
d3lfaj7

Joanna Koroniewska w sesji zdjęciowej na plaży. Fani zachwyceni!

Joanna Koroniewska nie przestaje rozpieszcać swoich fanów. Tym razem pochwaliła się zdjęciami z nadmorskiego wypadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska (ONS.pl)
d3lfaj7

Joanna Koroniewska zdobyła popularność dzięki roli w serialu "M jak miłość". Przez lata widzowie mogli obserwować, jak gwiazda wciela się w rolę Małgosi Mostowiak. Niestety, w końcu aktorka zdecydowała się odejść z produkcji. Aktualnie skupia się na wychowaniu dwóch córek. Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio pokazała zdjęcia z plaży.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

- Człowiek sobie jedzie na wakacje a tu takie zdjęcia przywozi - czytamy pod postem.

- Spotkałam taką jedną w Juracie - Kasię Paskudę. Piekielnie zdolna z niej kobieta. Trafiłam wcześniej przypadkowo na jej fotografie i byłam pod wielkim wrażeniem. Więc ja ją sobie po prostu zwizualizowałam. Jak się okazało, że zaproponowała mi wywiad do gazety "Gentleman", pomyślałam sobie, że to moja jedna z niewielu okazji mówienia do szarmanckich mężczyzn z dobrymi manierami, którzy NIGDY nie pozwoliliby żonie choćby wózek dźwigać - dodała aktorka.

d3lfaj7

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jednym z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Co rusz w żartach dogryzają sobie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Aktorka i tym razem nie oszczędziła męża.

- A mój Maciej Dowbor bez żadnego poczucia obciachu wrzucił dzisiaj post, że bidulek musi za KARĘ jechać pociągiem do Gdyni, a prawda jak zwykle jest zupełnie gdzie indziej. Po prostu uciekł przed sprzątaniem i ostatecznym pakowaniem. I jazdą z dziećmi oczywiście... - czytamy.

d3lfaj7

Podziel się opinią

Share
d3lfaj7
d3lfaj7