Trwa ładowanie...
d2ds1ng

Joanna Krupa bankrutem?

Nad Joanną Krupą zebrały się czarne chmury. Modelka, która podjęła z mężem decyzję o rozwodzie, już zaczyna odczuwać jej konsekwencje. Do tej pory gwiazda nie przejmowała się rachunkami, ponieważ o domowy budżet dbał głównie Romain Zago. Niestety od rozstania z biznesmenem Krupa ma coraz większe kłopoty finansowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Krupa bankrutem?
(ONS.pl)
d2ds1ng

Przez ostatnie dziesięć lat Krupa żyła jak księżniczka z bajki. Wystawne życie, ekskluzywne podróże i brak jakichkolwiek ograniczeń. Takie życie jej odpowiadało, tym bardziej, że Romain spełniał jej wszystkie zachcianki. Niestety ostatnio wiele się zmieniło w życiu Joanny.

Jak informuje "Fakt", niedawno bank zajął nieruchomość modelki pod Chicago. Jak się okazuje, celebrytka nie spłacała rat. Łącznie gwiazda straciła na inwestycji prawie 25 tys. zł. Choć dom, jak na amerykańskie standardy, nie jest zbyt duży, to jego położenie 40 minut od miasta mogło być opłacalną inwestycją. Warto dodać, że to już drugi dom, który Krupa straciła za długi.

ZOBACZ TEŻ: Krupa wyznaje: "Nigdy nie wiedziałam, że będziemy mieli divorce z Romkiem"

Jakby tego było mało, gwiazda TVN dowiedziała się, że stacja nie będzie w tym roku produkować programów "Top model" oraz "Misja pies". Według wyliczeń tabloidu modelka straci przez to 700 tys. zł. Co prawda celebrytka dostała angaż w trzech mało znanych produkcjach, jednak stawki, na które może liczyć, są znacznie niższe, niż te, do których przyzwyczaiła się w ostatnich latach.

W związku z kiepską sytuacją finansową Joanna była zmuszona sprzedać również sportowe audi R8, które kupił jej Zago. Na szczęście na otarcie łez Krupie została posiadłość w Los Angeles. Pytanie, czy uda się jej utrzymać willę?

   ONS.pl
(ONS.pl)
   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng