Trwa ładowanie...

Joanna Krupa bankrutem?

Nad Joanną Krupą zebrały się czarne chmury. Modelka, która podjęła z mężem decyzję o rozwodzie, już zaczyna odczuwać jej konsekwencje. Do tej pory gwiazda nie przejmowała się rachunkami, ponieważ o domowy budżet dbał głównie Romain Zago. Niestety od rozstania z biznesmenem Krupa ma coraz większe kłopoty finansowe.

Joanna Krupa bankrutem?Źródło: ONS.pl
d13bjyd
d13bjyd

Przez ostatnie dziesięć lat Krupa żyła jak księżniczka z bajki. Wystawne życie, ekskluzywne podróże i brak jakichkolwiek ograniczeń. Takie życie jej odpowiadało, tym bardziej, że Romain spełniał jej wszystkie zachcianki. Niestety ostatnio wiele się zmieniło w życiu Joanny.

Jak informuje "Fakt", niedawno bank zajął nieruchomość modelki pod Chicago. Jak się okazuje, celebrytka nie spłacała rat. Łącznie gwiazda straciła na inwestycji prawie 25 tys. zł. Choć dom, jak na amerykańskie standardy, nie jest zbyt duży, to jego położenie 40 minut od miasta mogło być opłacalną inwestycją. Warto dodać, że to już drugi dom, który Krupa straciła za długi.

ZOBACZ TEŻ: Krupa wyznaje: "Nigdy nie wiedziałam, że będziemy mieli divorce z Romkiem"

Jakby tego było mało, gwiazda TVN dowiedziała się, że stacja nie będzie w tym roku produkować programów "Top model" oraz "Misja pies". Według wyliczeń tabloidu modelka straci przez to 700 tys. zł. Co prawda celebrytka dostała angaż w trzech mało znanych produkcjach, jednak stawki, na które może liczyć, są znacznie niższe, niż te, do których przyzwyczaiła się w ostatnich latach.

W związku z kiepską sytuacją finansową Joanna była zmuszona sprzedać również sportowe audi R8, które kupił jej Zago. Na szczęście na otarcie łez Krupie została posiadłość w Los Angeles. Pytanie, czy uda się jej utrzymać willę?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d13bjyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13bjyd