Trwa ładowanie...
dn8t8t8

Joanna Krupa chce się wzbogacić na rozwodzie

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o poważnym kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy. Modelka i celebrytka przez ostatnie miesiące skupiała się tylko na swojej karierze, zaniedbując męża. Choć Dżoana chciała, żeby Romain Zago wrócił do niej, wszystko wskazuje na to, że niebawem czeka ich rozwód. Jednak jak się okazuje, smutki szybko minęły. Krupa zapragnęła wykorzystać prywatny dramat i chce się wzbogacić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa chce się wzbogacić na rozwodzie
(ONS.pl)
dn8t8t8

Joanna, która jest niekwestionowaną gwiazdą TVN, ma głowę do interesów. Amerykański show-biznes nauczył ją tego, by każdą sytuację wykorzystać jak najlepiej i zarobić jeszcze więcej. Jak informuje "Fakt", modelka zażądała podwyżki za prowadzenie kolejnej edycji "Top model".

- Asia uważa, że dzięki wielu publikacjom o jej rozwodzie będzie też głośno o programie. Na razie jednak nie podała dokładnej kwoty. Niedługo przyjedzie do stacji na rozmowy i wtedy produkcja ma jej coś ekstra zaproponować. Teraz szukają sponsorów, dzięki którym uda się spełnić jej gwiazdorskie wymagania – powiedział informator tabloidu.

Warto dodać, że do tej pory celebrytka za prowadzenie show otrzymywała pół miliona złotych.

Joanna Krupa i Romain Zago East News
Joanna Krupa i Romain Zago
East News
AKPA
dn8t8t8

Podziel się opinią

Share

dn8t8t8

dn8t8t8