Trwa ładowanie...
18-05-2011 09:48

Joanna Krupa chce wyjść za Romaina

Joanna Krupa chce wyjść za Romaina
d4czzl8
d4czzl8

Ostatnio po raz kolejny zawrzało od plotek o rozstaniu Joanny Krupy i Romaina Zago. Wydawało się, że to już absolutny koniec tego związku. Mówiono, że Krupa rzuciła narzeczonego, bo nie była jeszcze gotowa na założenie rodziny, a jemu zależało na tym, by się ustatkować.

Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej. Jak donosi tygodnik Twoje Imperium, Joasia nie zamierza porzucać ukochanego i nadal chce za niego wyjść!

Joanna i Romain są tak samo szaleńczo zakochani, jak w dniu, w którym się zaręczyli. Joanna ani myśli rezygnować z macierzyńskich i matrymonialnych planów - zdradziła tygodnikowi agentka seksbomby, Małgorzata Leitner.

Agentka Joasi podejrzewa, że komuś musi bardzo zależeć na tym, by modelka i biznesmen się rozstali. Para zaręczyła się już trzy lata temu - to najwyższa pora, by w końcu powiedzieć sobie tak! A może Joasia planuje zrobić wszystkim niespodziankę i wziąć spontaniczny ślub?

(KSo)

d4czzl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4czzl8