Trwa ładowanie...
dn8t8t8

Joanna Krupa chce zostać mamą. Tradycja jest dla niej ważna

Modelka znowu jest szczęśliwie zakochana i nie zamierza tracić czasu. Marzy się jej stabilizacja, dlatego planuje założyć rodzinę. Wszystko dokładnie zaplanowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa
Joanna Krupa (WP Gwiazdy Exclusive)
dn8t8t8

Niedawno jeszcze Joanna Krupa odchorowywała rozwód, w gorzkich słowach wypowiadając się o swoim ex mężu. - Straciłam przez ciebie 10 najpiękniejszych lat mojego życia - wyrzuciła z siebie w jednym z wywiadów.

Teraz Joanna znowu jest szczęśliwie zakochana i nie zamierza próżnować. Wraz ze swoim przystojnym narzeczonym, Douglasem Nunesem planują dziecko. Decyzja została podjęta i modelka jeszcze w tym roku chciałaby zajść w ciążę.

Asia to prawdziwa business-woman i nie poświęci swojej kariery dla macierzyństwa. Życie prywatne próbuje pogodzić z zawodowym. - Jestem uzależniona od terminów nagrywania "Top Model" - powiedziała w "Vivie!".

dn8t8t8

Cztery lata temu zamroziła jajeczka, jednak jak sama wyznała, nie skorzysta z tej metody. - Po konsultacji z lekarzem zdecydowaliśmy się na metodę naturalną - powiedziała Krupa "Fleszowi". Dodała także, że Douglas bardzo chciałby mieć córeczkę, która byłaby do niej podobna.

Nie wiadomo jednak nic na temat ślubu pary. Być może idąc śladem Dody, wezmą go potajemnie. Póki co, wiadomo tylko, że ich dziecko nosić będzie tradycyjne polskie imię.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dn8t8t8

Podziel się opinią

Share

dn8t8t8

dn8t8t8