Trwa ładowanie...

Joanna Krupa i Romain Zago u prawnika. Rozstanie w zgodzie?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o separacji modelki z ukochanym. Para miała dać sobie jeszcze chwilę na uratowanie związku, zdecydowała w końcu udać się do prawnika.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Krupa i Romain Zago u prawnika. Rozstanie w zgodzie?Źródło: Instagram.com
d3n9lwi

Małżeństwo Joanny Krupy od miesięcy wisiało na włosku. Modelka jednak, wciąż kochając swojego męża, długo zastanawiała się, czy dać mu drugą szansę. Początkowo para zdecydowała się na separację. Przyczyn rozpadu ich związku było wiele – on był zapracowany, ona dzieliła życie pomiędzy dwa kraje. W końcu zaczęli się oddalać. Modelka miała jednak żal, że to ona bardziej stara się ratować ich małżeństwo. Ostatecznie oboje uznali, że należy się rozwieść.

Mimo to chcą zachować między sobą przyjacielskie relacje. Krupa kazała mężowi zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwodem. - Jeśli Romain jej nie zawiedzie, to będzie z nim w kontakcie nawet po rozwodzie. Jemu bardzo na tym zależy, bo nagle doszedł do wniosku, że nie potrafi żyć bez Joanny – mówił "Faktowi" znajomy modelki.

Najwyraźniej wszystko idzie zgodnie z planem, bo Krupa pochwaliła się na Instagramie wyprawą do prawnika. W krótkim filmiku, jaki pokazała, obojgu dopisywały pogodne nastroje - ich miny mówiły same za siebie. Wszystko wskazuje więc na to, że rzeczywiście rozstają się w zgodzie.

Zobacz także: #gwiazdy: Dała mu jeszcze jedną szansę. Krupa wysyła męża na terapię

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3n9lwi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9lwi