Trwa ładowanie...

Joanna Krupa jest w ciąży!

Niedzielny poranek, spokojny. W studiu Dzień Dobry TVN głównym tematem jest Dzień Matki. Na kanapie siada Joanna Krupa i nagle zdradza, że sama niedługo zostanie mamą.

Share
Joanna Krupa jest w ciąży!
Źródło: Instagram.com
dedkgy9

Joanna Krupa była jedną z gwiazd, które w Dzień Dobry TVN opowiadały o tym, jak ważne są dla nich mamy. I szybko okazało się, że gwiazda "Top Model" jest przy nadziei.

Zobacz: Joanna Krupa choruje na Hashimoto

- Dzisiaj dla mnie szczególny dzień, Dzień Matki, i muszę Wam powiedzieć, że ja też będę mamą - powiedziała, ku zaskoczeniu widzów i prowadzących.

dedkgy9

Krupa wyjaśniła następnie, że zrobiła dwa testy ciążowe, by mieć 100 proc. pewności, że na pewno spodziewa się dziecka. Trudno się dziwić. O tym, że zawsze chciała być mamą, opowiadała w wielu wywiadach. Podobnie jak i o tym, że zamroziła jajeczka, by nie stracić swojej szansy na macierzyństwo.

Powiedziała też, jak o ciąży dowiedział się jej partner, Douglas Nunes.

- Wysłałam mu zdjęcie, a potem SMS-a o czymś innym i on na początku się nie zorientował. Potem był zły, że nie powiedziałam mu osobiście - wspomniała.

- Zawsze chciałam być matką, ale nie byłam gotowa. Cieszę się, że czekałam na tę dobrą osobę. Jest to tak przyjemne uczucie - dodała jeszcze Krupa.

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w 2018 roku. Piękna modelka po niespełna roku znajomości powiedziała sakramentalne "tak".

dedkgy9

Podziel się opinią

Share
dedkgy9
dedkgy9