Trwa ładowanie...

Joanna Krupa nago! Znowu...

Modelka uwielbia swoje ciało. Ma do tego pełne prawo - taka figura to marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego, że mąż jest o Krupę zazdrosny. Co ciekawe, gwiazda wyznała, że Romain zachęca ją do robienia "gorących" zdjęć i sięgania po skąpe stroje. Pozowanie bez jakiegokolwiek okrycia to również jego pomysł?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Krupa nago! Znowu...
Źródło: East News
dlviwvh

Gwiazda w show-biznesie zaistniała dzięki reklamom bielizny i kostiumów kąpielowych, brała też udział w sesjach, których głównym atutem były jej wdzięki. Na początku kariery Joanna na czerwonym dywanie pojawiała się ubrana bardzo odważnie. Odsłaniała brzuch, nogi, dekolt. Obecnie, gdy jej pozycja jest już ustabilizowana, Krupa na imprezach branżowych zawsze zachwyca stylizacjami dopracowanymi w każdym szczególe, które, o dziwo, wcale nie odkrywają za wiele.

Modelka i gwiazda telewizji nadrabia za to zdjęciami, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Ostatnio coraz częściej zdarza jej się dzielić z fanami nagimi ujęciami. Krupa nie ma kompleksów, nie wstydzi się swojego ciała - ma przecież idealną figurę.

Od kilka dni Joanna spędza urlop w ciepłych krajach, ciesząc się plażą i słońcem. Już tydzień temu mogliśmy zobaczyć ją w pełnej krasie.

Czekacie na kolejne rozebrane zdjęcia celebrytki? Warto wspomnieć, że jej wielbiciele są zachwyceni. Krupa uchodzi wśród fanów-mężczyzn za ideał kobiecości, wśród kobiet za wzór do naśladowania, a jej doskonałe ciało to motywacja do ćwiczeń!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dlviwvh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlviwvh
dlviwvh